دریافت خدمات شهری در همدان منوط به زدن ماسک شد

همدان- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهروندان فاقد پوشش ماسک به هیچ عنوان از مدیریت شهری خدمات دریافت نمی‌کنند.

کامران گردان روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از آنجا که استفاده از ماسک یکی از مهمترین راه های پیشگیری از انتقال ویروس کرونا است و سازمان بهداشت جهانی تاکید فراوانی به این مهم دارد، هرگونه ارایه خدمات شهری به شهروندان همدانی را منوط به رعایت این مورد کرده ایم.

وی بیان کرد: بر این اساس هیچ یک از شهروندان بدون ماسک نمی توانند وارد شهرداری ها شوند و خدمات دریافت کنند.

گردان خاطرنشان کرد: همچنین تمامی نیروهای شهرداری اعم از کارمندان و خدمات شهری ملزم به استفاده از ماسک هستند و نظارت بر این رفتار را از مدیران شهرداری خواستار شده ایم.

وی با تاکید بر رعایت فاصله اجتماعی از سوی شهروندان در مراجعه به مناطق شهرداری و سازمان های زیر مجموعه گفت: شهرداری یکی از پرترددترین مکان ها است و از مردم می خواهیم به هنگام مراجعه به این اماکن فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

گردان با تاکید بر اینکه باید نشست های شورا و شهرداری به حداقل برسد، گفت: این طرح در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است.

وی همچنین خواستار رعایت طرح فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در خطوط حمل‌ونقل عمومی به‌ویژه اتوبوس‌های شهری شد و افزود: رعایت موارد بهداشتی در حمل و نقل شهری باید به صورت ویژه مورد توجه قرار بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =