۲۲ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۱۱
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 83852386
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

گروه‌های پایش و نظارت در قطارشهری مشهد مستقر شدند

مشهد- ایرنا- مدیر عامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: گروه‌های پایش به منظور نظارت بر الزام ۱۰۰ درصدی استفاده از ماسک در واگن‌ها و ایستگاه‌های این ناوگان مستقر شدند.

وحید مبین مقدم روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به الزامی شدن استفاده از ماسک از ۱۵ تیر ماه جاری، تمامی مسافران قبل از عبور از گیت‌های ایستگاه‌های قطارشهری ملزم به استفاده از ماسک هستند.
وی ادامه داد: از آنجا که برخی مسافران در داخل قطار ماسک خود را کنار می‌زنند، گروه‌های پایش و کنترل به منظور نظارت و جلوگیری از این اقدام داخل واگن‌ها و ایستگاه‌ها فعال هستند.

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: این گروه‌ها کنترل ماسک مسافران، غرفه‌داران و کارکنان قطارشهری را عهده‌دار هستند.
وی افزود: در حال حاضر در ۳۶ ایستگاه خطوط یک و ۲ قطارشهری مشهد غرفه‌های فروش ماسک فعال است.
مبین مقدم از کاهش ۷۰ درصدی مسافران قطارشهری مشهد به خاطر شیوع کرونا خبر داد و گفت: در حال حاضر روزانه حدود ۷۰ هزار نفر توسط این ناوگان جابه‌جا می‌شوند در حالی که این رقم قبل از شیوع کرونا به بیش از ۲۴۰ هزار نفر می‌رسید.
بر اساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۲۵۵ هزار و ۱۱۷ نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و این بیماری تاکنون جان ۱۲ هزار و ۶۳۵ تن را در کشور گرفته است.
همچنین تاکنون ۲۱۷ هزار و ۶۶۶ نفر از مبتلایان به کرونا در ایران بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =