۵۵ معتاد متجاهر در میاندوآب دستگیر شدند

مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با دستگیری و جمع‌آوری ۵۵ معتاد متجاهر و پرخطر در این شهرستان اجرا شد.

سرهنگ حسن شیخ‌نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این تعداد پنج نفر توزیع کننده و خرده فروش موادمخدر بودند که تحویل مراجع قضایی شدند و ۵۰ نفر نیز معتاد پرخطر بودند که از معابر و اماکن عمومی و همچنین بوستان‌های سطح شهر جمع‌آوری و تحویل یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد شهرستان شدند.

وی افزود: طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز را در سطح این شهرستان در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و جلب رضایت عمومی توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر میاندوآب و یگان‌های انتظامی به مدت سه روز اجرا شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب بیان کرد: طی هماهنگی به‌عمل آمده با مقام قضایی در راستای اجرای این طرح در بازرسی از محل اختفای معتادان، مقدار ۲ کیلو و ۸۵۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک، پنج دستگاه ترازوی توزین، ۶ عدد بافور، ۲ دستگاه وسیله نقلیه شامل یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ توقیف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقام قضایی شد.

سرهنگ شیخ‌نژاد اظهار داشت: همچنین در سال‌جاری همکاران پلیس مبارزه با مواد مخدر. ۱۵۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف و ضمن متلاشی کردن سه باند توزیع و اشاعه سومصرف موادمخدر و روانگردان‌ها، ۲۵ دستگاه وسیله نقلیه را توقیف و ۱۵۰ نفر توزیع‌کننده سابقه‌دار را نیز دستگیر کردند که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی میاندوآب با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این طرح، از همکاری مردم قدردانی کرد و گفت: چنین طرح‌های امنیتی در سال جاری ادامه خواهد داشت و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه توزیع انواع مواد مخدر، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

شهرستان میاندوآب با بیش از ۲۷۷ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =