سرمربی تراکتور: تکلیف دیدارهای معوقه لیگ را مشخص کنید

تهران- ایرنا- سرمربی تراکتور تبریز گفت: از مالک باشگاه تراکتور تقاضا خواهم کرد تا مشخص نشدن تکلیف دیدارهای معوقه، در مسابقات لیگ شرکت نکنیم.

ساکت الهامی در نشست خبری پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و تراکتور تبریز که در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با تساوی یک بر یک پایان یافت، اظهار داشت: این مسابقه همان‌طور که از قبل پیش‌بینی می‌کردیم برای هر دو تیم سخت بود. هم استقلال و هم تراکتور ابتدا می‌خواستند گل نخورند و در ادامه نیز قصد داشتند برنده از زمین خارج شوند.

وی افزود: خوشحالم که استقلال با تمام نفراتش بازی کرد و خوشحالم همه بازیکنان استقلال به این مسابقه رسیدند و امیدوارم به هدف خود برسیم و بعد از مدت‌ها تیم تراکتور را آسیایی کنیم.

سرمربی تراکتور در پاسخ به این سوال که چرا از دژاگه و مسعود شجاعی از ابتدا استفاده نشد، گفت: هر دو بازیکن به خاطر کرونا دیر به ما ملحق شدند. اشکان دژاگه ۵ روز و مسعود شجاعی ۱۰ روز است که به تیم ملحق شده و شجاعی بعد از آمدن نیز از ناحیه مچ و کمر مصدوم شد و خوشبختانه بازیکنان جوان تراکتور جای آنها را خوب پر کردند.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا مسائل اخیر استقلال روی تمرکز تیم تراکتور تاثیر منفی داشت یا خیر اظهار داشت: می‌دانستم بازی برگزار می‌شود و از این جهت مطمئن بودم. استقلالی‌ها حق داشتند که بخواهند تمام بازیکنان خود را داشته باشند و مشکل استقلال، فولاد، تراکتور و پرسپولیس نیست. مشکل این است که قانونی وجود ندارد و هر تیمی شرایط را به نفع خود تفسیر می‌کند.

الهامی اضافه کرد: استقلال حق دارد با تمام نفراتش بازی کند و من هم دوست دارم اکنون که تراکتور در شرایط مسابقه قرار گرفته، بازی‌ها انجام شود. از ابتدا مخالف برگزاری مجدد لیگ بودم و الان هم مخالف هستم اما اگر قرار است لیگ برگزار شود، باید عدالت رعایت شود.

سرمربی تراکتور ادامه داد: در حال حاضر فولاد دو بازی از ما عقب است و از نتایج ما باخبر هستند و به همین خاطر تا زمانی که تکلیف بازی‌های عقب افتاده مشخص نشده است، از محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور تقاضا خواهم کرد، در مسابقات شرکت نکنیم زیرا در شرایطی هستیم که با یک نتیجه برد یا باخت یا مساوی تکلیف سهمیه آسیا مشخص می‌شود.

وی افزود: نظر خودم این است که مسابقات را تا مشخص نشدن تکلیف دیدارهای معوق ادامه ندهیم و اگر هم می‌خواهند ادامه دهند، جام حذفی را برگزار کنند تا حداقل فینالیست مشخص شود زیرا چهار تیم باقی مانده و هر چهار تیم نیز، چهار تیم اول جدول هستند.

الهامی درباره داوری نیز گفت: عملکرد گروه داوری خیلی خوب بود. در وقت‌های اضافه روزبه چشمی با مسعود شجاعی درگیر شد و به خاطر آن صحنه قدری تمرکز خود را از دست دادم و در مجموع داوری خوب بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =