توقف سپاهان در نصف جهان

تهران- ایرنا- تیم‌ فوتبال سپاهان اصفهان در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی یک بر یک مقابل پارس جنوبی جم متوقف شد.

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و پارس جنوبی جم در چارچوب هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه امشب شنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به قضاوت محمدرضا اکبریان برگزار شد.

امیرقلعه‌نویی برای این دیدار پیام نیازمند، مرتضی منصوری، محمد طیبی، محمدمهدی مهدی‌زاده، شایان مصلح، مهدی کیانی، محمد کریمی، ولایمیر کومان، محمدرضا حسینی، محمد محبی و سجاد شهباززاده را در ترکیب زردپوشان اصفهانی قرار داد.

در سوی دیگر میدان نیز، هومن افاضلی سرمربی پارس جنوبی مسعود پورمحمد، فریبرز گرامی، نیما انتظاری، پوریا آریاکیا، آدام همتی، متین کریم‌زاده، سیدامین منوچهری، میلاد خدایی، میلاد باقری، محمود شفیعی و شهرام گودرزی را به میدان فرستاد.

شاگردان امیر قلعه‌نویی از همان ابتدای مسابقه، توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه دهم این دیدار با شوت تماشایی سیدمحمد حسینی، از حریف پیش افتادند.

در ادامه این بازیکنان سپاهان با ارسال توپ از جناحین روی دروازه پارس جنوبی جم موقعیت‌هایی را برای زدن گل بیشتر فراهم کردند اما در نهایت نیمه نخست این مسابقه با همان نتیجه یک بر صفر پایان یافت.

در نیمه دوم نیز سپاهانی تیم برتر زمین بودند و مانند نیمه نخست با ارسال توپ از جناحین بر روی دروازه پارس جنوبی جم قصد داشتند به گل دوم دست یابند. این وضعیت ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۷۴ داور در محوطه جریمه پارس جنوبی به نفع سپاهان خطای پنالتی اعلام کرد.

در دقیقه ۷۶ محمد کریمی برای به ثمر رساندن گل دوم پشت توپ ایستاد اما ضربه او با بی دقتی از کنار دروازه به بیرون رفت تا نتیجه همچنان یک بر صفر باقی بماند.

در دقیقه ۸۵ این مسابقه، اشتباه محمد طیبی موجب شد توپ به رضا خالقی‌فر برسد و او نیز با یک ضربه دقیق گل نخست تیمش و گل تساوی این مسابقه را به ثمر رساند تا سپاهانی بیش از گذشته افسوس موقعیت‌های از دست رفته به‌خصوص پنالتی را بخورند.

در ادامه نیز توپی از دروازه‌های دو تیم رد و بدل نشد تا این مسابقه در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک پایان یابد.

با این نتیجه، سپاهان ۴۲ امتیازی شد و به یمن تساوی شهرخودرو برابر سایپا همچنان در جایگاه دوم جدول باقی ماند و پارس جنوبی جم نیز ۲۱ امتیاز شد و مانند قبل در جایگاه سیزدهم جدول قرار گرفت.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha