۲۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۸
کد خبرنگار: 864
کد خبر: 83851883
۰ نفر
صرفه‌جویی شاخصه مهم کنگره ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی است

اراک - ایرنا - فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: صرفه جویی و مدیریت هزینه‌کرد شاخص‌ مهم کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان بود که این کنگره را در بین برنامه‌های کشوری برجسته کرد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار «محسن کریمی» روز شنبه در سی و دومین نشست گام دوم کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی افزود: کنگره شهدای استان با صرفه‌جویی‌ در وقت و منابع مالی و دقت در حسن انجام برنامه‌ها، یکی از مردمی‌ترین کنگره شهدا را در کشور بود.

وی ادامه داد: تداوم راه کنگره شهدای استان تکلیف است چراکه مقام معظم رهبری از استان مرکزی انتظار دارند و همه باید به بهترین وجه ممکن در این راستا نقش‌آفرینی کنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: جمع‌بندی دستاوردهای کنگره از سوی اعضای ستاد  برگزاری این برنامه ضرورت است و همه باید آثار و ثمرات کارهای انجام شده را برای مردم تبیین کنند.

سردار کریمی افزود: بیش از ۲۰۰ هزار نفر به‌طور مستقیم درجریان برگزاری کنگره شهدای استان مرکزی با برنامه های کنگره در ارتباط بودند و این هنری بزرگ بود که عملیاتی شد.

وی ادامه داد: اهدای ۶۲۰ جهیزیه به برکت کنکره شهدای استان به زوج‌های جوان توانست از به وجود آمدن بسیاری از آسیب ها و مشکلات جلوگیری کند.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی نیز در این آیین گفت: کار با عظمت کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در سایه همکاری و همدلی انجام شد و این  الگو  باید در تمامی راهبردهای فرهنگی و مسئولین ارشد استان دعملیاتی شده و تداوم یابد.

سرهنگ پاسدار «غلامرضا کریمی» افزود: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای کنگره در آینده نزدیک با حضور کارگروه ها،اجلاسیه ها و کمیته ها در دستور کار قرار داشته و بخش بزرگی از دستاوردها به نمایش گذاشته می‌شود.

وی ادامه داد: دستاوردهای کنگره شهدای استان تا سال‌های زیادی قابل بهره‌برداری است و  به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده  تا کلیه دستاوردها و اقدامات کنگره ماندگار باشد و قابلیت استفاده برای آیندگان را داشته باشد.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی خاطرنشان کرد: تکمیل و پیشرفت بیش از ۸۰ درصد عملیات اجرایی موزه دفاع مقدس استان از جمله دستاوردهای این کنگره است.

۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در راه اسلام و قرآن اهدا کرده‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =