۲۲ تیر ۱۳۹۹،‏ ۸:۰۹
کد خبرنگار: 1165
کد خبر: 83851857
۰ نفر

برچسب‌ها

طلاق در آذربایجان‌غربی ۴۶ درصد کاهش یافت

ارومیه- ایرنا- مدیرکل ثبت اسناد و املاک آذربایجان‌غربی گفت: ۷۷۹  مورد واقعه طلاق طی سال‌جاری در این استان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۶ درصد کاهش دارد.

امیر جوان‌کیا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد واقعه طلاق در مدت مشابه سال گذشته یک‌هزار و ۴۴۲ مورد بود.

وی ادامه داد: همچنین امسال سه هزار و ۵۹۵ مورد واقعه ازدواج در آذربایجان‌غربی ثبت شده در حالی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۶ هزار و ۴۵۴ مورد بود.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک آذربایجان‌غربی بیان کرد: با این ارقام امسال شاهد کاهش ۴۴ درصدی واقعه ازدواج طی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم.

جوان‌کیا با اشاره به اسناد مالکیت صادرشده در آذربایجان‌غربی طی امسال، بیان کرد: در این مدت ۱۹ هزار و ۶۰ سند مالکیت در این استان صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد کمتر است.

۲۲۳ دفتر اسناد رسمی و ۱۶۶ دفتر ازدواج و ۷۱ دفتر طلاق در آذربایجان غربی فعالیت دارد و به واسطه احراز هویت دیجیتال و الکترونیکی شدن انواع خدمات، جلوی هرگونه سوء استفاده و دست‌کاری در اسناد گرفته شده و جعل و دخل و تصرف در اسناد نیز به صفر رسیده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =