۲۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۴
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83851837
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

پویش نذر ماسک در استان بوشهر آغاز شد

بوشهر- ایرنا- مدیرخانه مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر گفت: با هدف تامین ماسک افراد نیازمند پویش "نذر ماسک" در این استان آغاز بکار کرد.

مازیار هوشمند روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: با توجه به افزایش بیماران کرونایی برای مصون ماندن از این بیماری و شکسته‌شدن زنجیره انتقال آن، استفاده از ماسک مهم و ضروری است که پویش نذر ماسک نیز در این ارتباط راه‌اندازی شده‌است.
وی بیان کرد: با توجه به اجباری شدن استفاده از ماسک در محیط‌های اجتماعی، این عمل خیرخواهانه کمک شایانی به قشرهای کم درآمد و جلوگیری از انتقال ویروس می‌کند.
هوشمند افزود: در این ارتباط شماره حساب بانکی در خانه مطبوعات بوشهر تعیین شده که افراد نیکوکار می‌توانند کمک کنند.
وی عنوان کرد: پویش نذر ماسک در بوشهر بدون شک می‌تواند در  جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا و مرگ‌ومیرهای روز افزون تاثیرگذار باشد. 
مدیرخانه مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر گفت: مقابله با کرونا یک مسئولیت اجتماعی همگانی است که ضروری است همه مردم برای شکست دادن این  ویروس همکاری کنند.
هوشمند با اشاره به وضعیت قرمز برخی از شهرستان‌های استان اظهار داشت: در این ارتباط محدودیت‌های اعمال‌شده در هفته گذشته این هفته به طور مجدد تمدید شد که در این زمینه رعایت همگانی پروتکل‌های تعریف شده الزامی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =