۲۲ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۶
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83851794
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

الزام استفاده از ماسک در تمامی اماکن ورزشی همدان

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: از این پس استفاده از ماسک در تمامی اماکن ورزشی این استان الزامی است.

محسن جهانشیر روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از هفته قبل استفاده از ماسک در ادارات ورزش و جوانان سطح استان الزامی بود اما هم اکنون در تمامی فضاهای ورزشی نیز باید مورد استفاده قرار بگیرد.

وی بیان کرد: مدیران و ورزشکاران در باشگاه های ورزشی نیز ملزم به استفاده از ماسک هستند ضمن اینکه ضد عفونی کردن فضاهای ورزشی همه روزه باید انجام شود.

جهانشیر خاطرنشان کرد: همچنین در حال حاضر فعالیت ورزش‌های رزمی و پربرخورد در همدان به علت احتمال شیوع ویروس کرونا برابر تصمیم ستاد ملی مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا ممنوع است و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، واحد بازرسی نسبت به تعطیلی مجموعه اقدام می کند.

وی افزود: در راستای تشدید نظارت و بازرسی‌های صورت گرفته و با هدف تامین سلامت جامعه ورزشی طی هفته گذشته سه باشگاه ورزشی در شهرستان‌ های استان پلمب و برای آنها پرونده قضایی تشکیل شد.

بر اساس بخشنامه ۱۹ تیرماه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور، مسوولان ادارات و واحدهای زیرمجموعه مکلف شدند ضمن راهنمایی مراجعه ‌کنندگان در خصوص رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، از ورود افرادی که فاقد ماسک هستند به محیط اداری و مراکز ارائه خدمات جلوگیری و از ارایه خدمات به آنان خودداری کنند.

بیش از ۸۵ هزار ورزشکار در قالب ۵۰ هیات ورزشی در ۶۰۰ باشگاه خصوصی و دولتی استان همدان فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =