تغییر کاربری ماسک به چشم‌بند؛ چُرت بین دونیمه «بیل»، رئالی‌ها را کفری کرد

تهران- ایرنا- بدنبال انتشار ویدئویی از «گرت بیل» که مرد ولزی در آن روی سکو ورزشگاه، از یک ماسک صورت به عنوان چشم‌بند برای چرت زدن استفاده می‌کند، اولویت‌های ستاره کهکشانی‌ها در سانتایگوبرنابئو بیش از پیش در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

در جریان پیروزی ۲ بر صفر تیمش برابر آلاوز در ورزشگاه آلفردو دی استفانو، بیل تعویضی بلااستفاده کهکشانی‌ها بود؛ پیروزی که در نهایت به افزایش اختلاف امتیاز رئال با بارسلونا به چهار منجر شد و تیم تحت هدایت «زین الدین زیدان» را در فاصله ۶ امتیازی تا فتح لالیگا قرار داد.

با این حال، این دیدار برای بیل که از روی سکوها نظاره‌گر بازی بود و برای رعایت فاصله اجتماعی با سایر تعویضی‌های رئال فاصله داشت، یک بعد از ظهر کسل کننده در غروب مادرید بود.

ستاره ولزی رئال که هفته ای ۴۰۰ هزار یورو درآمد دارد، به اندازه‌ای آرام بود که در یک لحظه دوربین ها تصویر وی را در حالی که پاهایش را دراز کرده و ماسکش را روی چشم‌هایش کشیده بود و به طنز طوری وانمود می‌کرد که گویی در حال چرت بین بازی است، ثبت کردند.

رابطه بیل با هواداران رئال در چند فصل اخیر به شکلی فزاینده تند و تلخ شده است؛ هوادارانی که به دلیل مصدومیت‌های طولانی و اولویت قرار دادن حضور در تیم ملی ولز و همچین گلف بازی کردن، وی را به عدم تعهد به رئال متهم کرده اند.

تعجبی هم ندارد که هواداران رئال جنبه طنز داستان را رها کرده و بیل را بابت «توهین به باشگاه» مورد سرزنش قرار دهند.

در ادامه نیز پس از انجام پنجمین تعویض توسط زیدان، حالت بی‌تفاوت بیل نسبت به تیمش با خنده‌های وی محرزتر از قبل شد.

در یکی از واکنش‌های توییتری به این ویدئو، یکی از هواداران رئال نوشت گرت بیل برای اینکار سالی ۱۵ میلیون یورو می‌گیرد، نهایت رذالت!

بیل تا تابستان ۲۰۲۲ با رئال قرارداد دارد اما سال گذشته در آستانه کوچ به سوپرلیگ چین قرار داشت اما در نهایت در سانتیاگو برنابئو ماند؛ جایی که برای فتح چهارمین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به آن کمک کرده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha