۲۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۳۶
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83851668
۰ نفر

برچسب‌ها

اعتبار محور بافت - سیرجان تامین می‌شود

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای اتمام پروژه عمرانی نیمه‌تمام محور بافت – سیرجان از طریق تهاتر، تبصره ۱۵ و ماده ۵۶ تامین می‌شود.

محمدجواد فدائی روز شنبه در نشست بررسی مشکلات اجرای پروژه‌های شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوییه با بیان اینکه در نشستی با حضور وزیر راه و شهرسازی سهم قسمت های مختلف پروژه عمرانی احداث محور کرمان – بافت مشخص شود گفت: معارضان زمین‌های واقع در محورهای بافت – کرمان و بافت – سیرجان مشخص و ظرف یک ماه هزینه تملک آن به صورت نقدی پرداخت شود.

وی اظهار داشت: پروژه استانی محور رابر - کرمان به طول ۱۲۵ کیلومتر، در صورت اجرا ۵۵ کیلومتر این مسیر را کوتاه‌تر می‌کند و این طرح توسط شرکت ملی مس در حال اجرا است.

استاندار کرمان در پاسخ به اینکه اراضی دولتی در شهرستان رابر محدود است، گفت: ۱۶۳ نفر در سامانه طرح اقدام ملی مسکن رابر تایید شده‌اند که متولیان مسکن با خریداری زمین این مشکل را حل کنند.

وی ادامه داد: همچنین ۵۸ نفر نیز در ارزوییه برای صاحب خانه شدن در اقدام ملی مسکن تایید شده‌اند.

جعفر رودری رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان نیز در این نشست با ارائه راهکار در تامین بودجه پروژه‌های عمرانی شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوییه، مسیر فعالیت را برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام این شهرستان‌ها ارائه کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =