رییس فدراسیون سه‌گانه پس از ابتلا به کرونا: استفاده از ماسک وظیفه است

تهران- ایرنا- رییس فدراسوین سه‌گانه گفت: پس از بازگشت از مجمع اصفهان علایم حادی را در خود دیدم و پس از سی‌تی اسکن متوجه شدم که ۳۰ درصد از ریه‌ام درگیر کرونا شد. از مردم خواهش می‌کنم که ماسک از صورتشان نیافتد.

مهدی گودرزی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: روز هشت تیرماه برای برگزاری مجمع استانی راهی اصفهان شدم و متاسفانه پس از آن با علائم حادی روبه رو شدم.

وی ادامه داد: پس از بازگشت از اصفهان بدلیل سرفه‌های خیلی خشک به دکتر مراجعه کردم و بعد از انجام سی‌تی‌اسکن به من اعلام کردند که کرونا ۳۰ درصد از ریه‌ام را درگیر کرده است.

گودرزی افزود: باید در بیمارستان بستری می‌شدم اما با توجه به شرایط تصمیم گرفتم خود را در خانه قرنطینه کنم. خوشبختانه فردا دوره درمان من به اتمام خواهد رسید و با نظر پزشکان می توانم فعالیت های خود را آغاز کنم.

رییس فدراسیون سه گانه عنوان کرد: نمی‌دانم چگونه کرونا گرفتم اما آلودگی بسیار بالاست و با این هجم از بیماران خدمات‌دهی دشوار خواهد بود. از مردم خواهش می‌کنم که ماسک از صورتشان نیافتد. کرونا بلایی خانمان‌سوز است که آن را تجربه کرده‌ام و تا سر حد مرگ آدم را می‌برد و باید خوش شانس باشید تا جان سالم به‌در ببرید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =