دانش‌بنیان‌های ایرانی به نمایشگاه واردات چین می‌روند

تهران- ایرنا- دانش‌بنیان‌های ایرانی امسال هم با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی واردات چین شرکت می‌کنند.

به گزارش روز شنبه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، چین اعلام کرد که با پایان گرفتن بیماری کرونا در کشورش قصد دارد «سومین نمایشگاه بین‌المللی واردات شانگهای» را آبان ماه برگزار کند،  اتفاقی که در دوره قبلی توانست سه هزار شرکت از ۱۵۰ کشور را دور هم جمع کند. ایران هم در دوره دوم آن با ۱۵ شرکت در این نمایشگاه حضور داشت.

نمایشگاه بین المللی واردات شانگهای یکی از نمایشگاه‌های مهم و بزرگ جهان است که می‌تواند فرصت مناسبی برای عرضه و معرفی کالاها و محصولات ایران‌ساخت باشد، نمایشگاهی که فضایی برای دانش‌بنیان‌های ایرانی است تا با حضور در آن، زیان‌های اقتصادی خود را جبران کنند.

این دانش‌بنیان‌ها می‌توانند با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی به کشور چین بروند و با حضور در سومین نمایشگاه بین‌المللی واردات این کشور در نشست‌های رودررو با شرکت‌های متناظر هم شرکت کنند.

دانش‌بنیان‌ها تا پایان تیرماه برای ثبت‌نام فرصت دارند،  اطلاعات بیشتر را هم می‌توانند با مراجعه به سایت کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری کسب کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =