همایش ملی تجربیات دانشگاه‌ها در اجرای آموزش مجازی برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- همایش ملی «تبادل تجربیات دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در اجرای آموزش الکترونیکی در بحران کووید ۱۹» از ۲۱ تا ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

به گزارش روز شنبه دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، همایش ملی «تبادل تجربیات دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در اجرای آموزش الکترونیکی در بحران کووید ۱۹» با هدف انتقال تجربیات مدیران، اساتید، دانشجویان، کارشناسان و صاحب نظران در دوران بحران کرونا و پیاده سازی آموزش های الکترونیکی بر محورهای تهیه محتوای الکترونیکی، تدریس همزمان و ناهمزمان در محیط یادگیری الکترونیکی، ارایه دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی در محیط‌های یادگیری الکترونیکی برپامی شود.

امتحانات و ارزشیابی‌های مستمر در محیط یادگیری الکترونیکی، اثربخشی تدریس و یادگیری، طراحی فعالیت‌ها و تکالیف یادگیری در محیط الکترونیکی، پشتیبانی آموزشی مستمر از دانشجویان و اساتید در محیط الکترونیکی، سیاست‌های آینده، بررسی و مقایسه ابزارها و زیرساخت ها و نقش شرکت ها و شتابنده های مرتبط از دیگر محورهای این همایش سه روزه است.

این همایش از سوی انجمن یادگیری الکترونیکی ایران و با مشارکت معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کارگروه آموزش الکترونیکی وزارت عتف و به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می شود.

دبیرخانه همایش از همه مدیران، اساتید، دانشجویان، صاحبنظران، شرکت‌ها و کسب و کارهای فعال در حوزه صنعت یادگیری الکترونیکی برای ارسال تجربیات و حضور فعال در همایش دعوت کرد.

براساس اعلام دبیرخانه همایش چکیده گسترده (Extended Abstract) مقالات پذیرفته شده توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه می‌شود. همایش به صورت وبینار و رایگان خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی اعلام شده با دبیرخانه همایش ارتباط بگیرند.

پست الکترونیک همایش: elearningcovid۱۹.info@kntu.ac.ir (elearningcovid۱۹.info@kntu.ac.ir) آدرس وب سایت همایش: http://elearningcovid۱۹.kntu.ac.ir (http://xn--elearningcovid-ehu۰g.kntu.ac.ir

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =