وزیر دادگستری از رویکرد وحدت‌آفرین رییس جمهوری قدردانی کرد

تهران - ایرنا - وزیر دادگستری در نامه‌ای، از رویکرد انسجام‌بخش و وحدت ‌آفرین رئیس جمهوری در جلسه هیأت دولت قدردانی کرد.

به گزارش روز شنبه وزارت دادگستری، سیدعلیرضا آوائی در نامه به رییس جمهوری تصریح کرده است:‌ سخنان وحدت آفرین و امیدبخش جناب‏ عالی در جلسه روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۴/۱۸ هیأت محترم دولت، موجب ایجاد روحیه و نشاط مضاعف برای همکاران شما و اعضا و اجزای دولت محترم – و از جمله، این وزارت – شده است.
وی افزود:‌ بصیرت، زمان‏شناسی و اولویت‏ دهی حضرت‏عالی بر محور تبعیت از مقام معظم رهبری و تأکید مضاعف بر تعامل مثبت و سازنده و نیز همدلی و همراهی با قوه محترم قضائیه، مجلس محترم شورای اسلامی و سایر بخش‏های حاکمیت، راهنما و الهام‏بخش فعالیت‏ها و تلاش‏ های همه اعضا و اجزای قوه مجریه خواهد بود.
آوائی تصریح کرد: ‌این‏جانب، وظیفه خویش می‏دانم تا به سهم و نوبه خود، از این اقدام حکیمانه جناب‏ عالی در شرایط حساس کنونی کشور، صمیمانه و خالصانه، سپاسگزاری کنم.
وزیر دادگستری افزود:‌ رجاء واثق دارم که تداوم این رویکرد انسجام ‏بخش و وحدت‏ آفرین، افزون بر این که فضیلت اخلاقی بردباری و تحمل سختی‏ها و صعوبت‏ها از سوی جناب ‏عالی را آشکار می‏ سازد، می‏ تواند الگویی مدبرانه، متعهدانه و حکمت ‏آمیز برای مجموعه کارگزاران و دلسوزان نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، در عبور از معضلات و چالش‏های موجود و فراروی ملک و ملت باشد.
عافیت، سعادت و توفیق روزافزون جناب‏ عالی در خدمت مستمر به مردم شریف و نجیب ایران را از آستان ربوبی - جلّ و علا - مسألت دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =