مهلت ثبت‌نام در آزمون زبان وزارت بهداشت امروز پایان می‌یابد

تهران- ایرنا- رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت:‌ مهلت ثبت‌نام در آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (MHLE ) امروز - شنبه - پایان می‌یابد.

به گزارش روز شنبه معاونت فرهنگی- دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سیدسعید هاشمی نظری با بیان این که این مهلت قابل تمدید نیست، اظهار داشت: پنجاه و هفتمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت دوم مرداد ماه برگزار می شود و داوطلبان تا امروز شنبه ۲۱ تیرماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام و ویرایش مدارک خود اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) دارای ۱۰۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (۳۰ پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری) و ۱۰۰ نمره (بدون نمره منفی) است و این آزمون در سال ۱۳۹۹ در پنج نوبت برگزار می‌شود.

جدول برنامه زمانی آزمون زبان انگلیسی در سال ۹۹

براساس اطلاعیه این معاونت وزارت بهداشت، آزمون های دوره های ۵۷ و ۵۸ که به دلیل شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاده بود، به همان ترتیب و با عنوان دوره های ۵۷ و ۵۸ در تاریخ های اعلام شده در جدول برگزار می شوند.

افرادی که پیشتر در دوره های ۵۷ و یا ۵۸ ثبت نام کرده اند، نیازی به ثبت نام دوباره ندارند و با همان کد ثبت نام قبلی متعلق به هر دوره، می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه، شرکت در آزمون و دریافت کارنامه اقدام کنند.

با توجه به افزوده شدن حوزه های جدید، این داوطلبان در صورت تمایل می توانند در بازه های زمانی اعلام شده در جدول (همزمان با ثبت نام داوطلبان جدید) به سایت مراجعه و در صورت وجود ظرفیت، محل برگزاری آزمون خود را تغییر دهند (پیوند Edit Registration Form) در غیر این صورت، نیاز به اقدامی ندارند.

نشانی دقیق مکان برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه درج می شود.

تاریخ های در نظر گرفته شده برای پایان ثبت نام، قطعی نیست و در صورت تکمیل ظرفیت یک حوزه، ثبت نام برای آن حوزه زودتر از تاریخ های اعلام شده در جدول، متوقف خواهد شد.

برای ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می شود.

هزینه ثبت نام یک میلیون و ۶ هزار ریال (۱۰۰ هزار و ۶۰۰ تومان) است که باید طبق دستورالعمل سایت (با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب) پرداخت شود. تکمیل فرم ثبت نام (فقط با استفاده از حروف الفبای انگلیسی) و دریافت Registration Code تکمیل شده است (دریافت نکردن کُد ثبت نام به معنی انجام نشدن ثبت نام است).

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =