محدودیت ترافیکی برای مقابله با شیوع کرونا در تفرجگاه بند ارومیه

ارومیه- ایرنا- فرماندار ارومیه گفت: محدودیت ترافیکی با توجه به شیوع ویروس کرونا در راستای جلوگیری از حضور در  تفرجگاه بند ارومیه اعمال می‌شود.

علیرضا ملامحمدی‌زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این محدودیت در عصر تمامی روزهای هفته به‌ویژه پنجشنبه و جمعه اعمال شده و مردم باید محدودیت‌های ترافیکی پیش‌بینی شده را که در وهله نخست به خاطر حفظ سلامتی خودشان است، رعایت کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، محل‌های شنا در کنار دریاچه ارومیه، در بخش انزل مسدود شده است.

فرماندار ارومیه از آغاز فاز دوم فعالیت سفیران سلامت از چند روز گذشته در سطح شهر ارومیه خبر داد و بیان کرد: فعالیت سفیران سلامت داوطلب برای مداخله معاضدات ارشادی در مکان‌ها و محل‌های پرتجمع و پرتردد شهر ارومیه در راستای مبارزه با کرونا انجام می‌شود.

ملامحمدی‌زاده با اشاره به اینکه سفیران سلامت در ۴۰ تیم سه نفره با حضور در اماکن عمومی و مراکز شلوغ شهر مشوق مردم برای استفاده از ماسک و پروتکل‌های بهداشتی خواهند شد، افزود: با توجه به اینکه تهدیدهای کرونایی جدی‌تر از گذشته شده است، مردم باید توصیه‌های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت کنند.

وی با تاکید بر اینکه برای ریشه‌کنی کامل کرونا باید همه از ماسک استفاده کنند، اظهار داشت: تمامی تلاش دولت، نهادهای مختلف و مراکز بهداشتی و پزشکی معطوف به کنترل و مبارزه با شیوع کرونا بوده و همراهی مردم در مبارزه با این ویروس ضروری است.

تفرجگاه بند ارومیه یکی از مناطق پرتجمع و پرتردد در حاشیه شهر ارومیه به شمار می رود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =