۲۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۳۲
کد خبرنگار: 3004
کد خبر: 83851205
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۱۶ میلیارد تومان کالای قاچاق در پایتخت

تهران-ایرنا- – معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت گفت: ۶ هزار و ۳۶۰ دستگاه ضبط صوت قاچاق به ارزش ۱۶ میلیارد تومان در یکی از انبارهای جنوب پایتخت کشف شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ نادر مرادی روز شنبه  اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه راننده یک دستگاه وانت سواری مقادیر قابل توجهی ضبط صوت قاچاق را حمل و در سطح شهر تهران توزیع می کند، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته خودرو متهم در حوالی شهر ری شناسایی شد، گفت: با هماهنگی قضائی خودرو مورد نظر توقیف و راننده آن نیز برای تحقیقات پلیسی به این معاونت انتقال یافت.

معاون نظارت براماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت افزود: متهم در بازجویی های اولیه اظهار داشت با همکاری مالک انباری در محدوده شهرک احمد آباد کهریزک مقداری کالای قاچاق در آن مکان جمع آوری و سپس با استفاده از همین وسیله نقلیه در سطح شهر آن را توزیع می کنم.

سرهنگ مرادی با بیان اینکه در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، هویت مالک انباری شناسایی شد، گفت: با دستور قضائی بلافاصله اکیپی از مأموران این معاونت به نشانی انبار اعزام و موفق شدند در بازرسی از آن ۶ هزار و ۳۶۰ دستگاه انواع ضبط صوتی خارجی فاقد مجوز گمرکی را کشف کنند.

وی تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۱۶۰ میلیارد ریال اعلام و هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =