مجلس چگونگی برگزاری کنکور را در دست بررسی دارد

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: چگونگی برگزاری کنکور در شرایط کرونا از سوی نمایندگان در کمیسیون‌های آموزش و بهداشت خانه ملت در دست پیگیری قرار دارد.

فاطمه محمدبیگی روز سه شنبه در دیدار با بسیجیان و پاسداران ناحیه امام حسن (ع) قزوین افزود: چگونگی برگزاری کنکور و جوانب آن از سوی ۲ کمیسیون یاد شده با دقت در دست بررسی است چرا که سلامت شرکت‌کنندگان در کنکور برای ما از همه چیز مهم تر است و باید تدابیری اندیشیده شود که برگزاری کنکور در سلامت کامل باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه مشکلات کشور امروز تنها ناشی از تحریم ها نیست،افزود: سهم قابل توجهی از این مشکل ناشی از مشکلات مدیریتی است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برخی از مشکلات امروز جامعه ریشه ای است و با این حال مجلس طرح های کوتاه مدت برای عبور از این مشکلات در نظر دارد.

نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید با روحیه بسیجی برای حل مشکلات کشور اقدام کنیم، گفت: عزم مجلس یازدهم در مسیر مطالبه گری از مسوولان و برخورد با کم کاری ها جدی است و نمایندگان در این خصوص ساکت نخواهند بود زیرا ما از سپاه و بسیج فرهنگ بسیجی را فرا گرفتیم.

وی در ادامه از بسیج و سپاه به عنوان میدان دار خدمت رسانی به مردم یاد کرد و گفت: بسیجیان و پاسداران در روشنگری، بصیرت افزایی، فعالیت های جهادی و مواسات و حفاظت از کیان انقلاب اسلامی میدان بوده و هستند.

محمد بیگی گفت: مردم قدردان خدمات سپاه و بسیج هستند و از خودگذشتگی بسیجیان و پاسداران برای این مرز و بوم را در کوران حوادث و مشکلات شاهد بوده هستند.

وی در ادامه با تاکید بر تقویت فرهنگ عفاف و حجاب،گفت: در این حوزه عملکرد جزیره ای و سلیقه ای و رویکردهای کم بازده بوده ایم و لازم است تا برای احیای سبک زندگی سالم ایرانی-اسلامی همه تلاش کنیم.

نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی همچنین مقابله با فساد را از اولویت کار نمایندگان دانست و گفت: نمونه این موضوع را در جریان رد اعتبار یکی از نمایندگان مشاهده کردیم که در آن مجلسیان با هدف صیانت از حقوق مردم ورود پیدا کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =