برگزاری طرح اوقات فراغت کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری امسال مجازی است

شهرکرد- ایرنا-مسوول ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور حفظ سلامتی نوجوانان و جوانان و پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، کلاس‌های طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون مساجد استان در تابستان ۹۹ به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روز شنبه ایرنا از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری،محمدرضا مظاهری اظهار داشت: تقویت بنیه ایمان، همدلی، کار و ایثار در محیط مسجد،خانواده و محله با استفاده از ظرفیت‌های خودجوش و داوطلبانه مردمی با محوریت کانون مساجد و رشد و پرورش استعدادهای بالقوه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، از اهداف برگزاری طرح ملی غنی سازی اوقات فراغت بچه‌های مسجد با عنوان "تابستانه فهما" است.

وی گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با محوریت امام جماعت و همراهی هیات امنای مسجد و سایر تشکل‌های مسجد و محله می‌توانند با رویکردهای شبکه‌سازی و جریان‌سازی با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و فعالان فرهنگی، اجتماعی محله گامی موثر برای غنی‌سازی اوقات فراغت اعضای کانون دارد.

مسوول ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری افزود: مستندسازی، اطلاع‌رسانی و انعکاس فعالیت‌ها در رسانه‌های مرتبط و فضای مجازی از طریق رسانه‌های استانی و خبرگزاری‌ها از دیگر وظایف کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در راستای برگزاری طرح ملی غنی‌سازی اوقات فراغت در تابستان امسال است.
مظاهری، زمان اجرای این طرح ملی را از ۱۰ تیرماه تا ۵ شهریورماه اعلام کرد و گفت: سال گذشته بیش از ۶ هزار نفر از نوجوانان و جوانان در ۴۳۰ کانون مستقر در مساجد مناطق شهری مشارکت داشتند.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =