۲۱ تیر ۱۳۹۹،‏ ۸:۰۲
کد خبرنگار: 2193
کد خبر: 83850888
۰ نفر

برچسب‌ها

افتتاح اولین سایت از سه سایت مخابراتی کوهستان داراب

شیراز- ایرنا- اولین سایت از سه سایت مخابراتی منطقه کوهستان داراب با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

مهرداد سهرابی  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس جمعه در حاشیه افتتاح اولین سایت مخابراتی در شهرک بازرگان منطقه کوهستان از توابع بخش رستاق داراب افزود: پوشش مخابراتی در این منطقه بسیار ضعیف بوده که با راه اندازی این سه سایت در شهرک بازرگان، تل بارگاه و گدارپنبه امیدواریم تا پایان تابستان تلفن های همراه و هم  اینترنت ۴g و ۳g  را نیز برای استفاده دانش آموزان، دانشجویان و فرهنگیان و عموم مردم فراهم آوریم.

فرشید ایزدی مدیر مخابرات مرکز استان فارس نیز گفت: راه اندازی این ۳ سایت در منطقه کوهستان داراب از طرح های وزارتی است که با بودجه ای خاص برای این منطقه در نظر گرفته شده و در حال اجراست.

وی به مشکلات تلفن ثابت در برخی نقاط شهرستان داراب اشاره کرده و افزود: مسکن مهر جنت شهر فاز ۴  در حال  اجراست و یکی دو منطقه هم در کوهستان داراب با مشکل مواجه هستند که تجهیزات مورد نیاز به زودی تامین و برای نصب به شهرستان ارسال می شود.

محمدجواد عسکری نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: قبلا مدیران استانی قول هایی برای رفع مشکل تلفن همراه و اینترنت در این منطقه داده اند که خوشبختانه در حال انجام است و امیدواریم که تا پایان فصل تابستان مردم این منطقه از این امکانات بهره مند شوند.

علی مظفری فرماندار ویژه داراب نیز گفت: از مدیران استانی که نگاه ویژه ای به شهرستان داراب دارند تشکر می کنیم و به مردم این نوید را می دهیم که با پیگیری های صورت گرفته و قول مساعد مسئولین استان مشکل اینترنت بخش فورگ و بخش جنت نیز به زودی برطرف خواهد شد.

شهرستان داراب در فاصله ۲۲۵ کیلومتری از شیراز و در جنوب شرق استان فارس واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =