قلعه‌نویی: تیم پارس جنوبی‌جم به دنبال ارزش‌های فوتبال است

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تیم پارس جنوبی‌جم به دنبال ارزش‌ها و فوتبال حرفه‌ای و ارایه بازی خوب است.

امیر قلعه‌نویی روز جمعه در نشست خبری مجازی قبل از دیدار تیمش با پارس جنوبی جم  در اصفهان اظهارداشت: از این که فردا با مربی و تیمی بازی داریم که دنبال فوتبال زیباست،خوشحال هستم و هومن افاضلی سرمربی این تیم از جمله مربیان خوب فوتبال کشورمان است.

وی بیان کرد: این مربی دنبال این نیست قشنگی فوتبال را بگیرد، تیمش فوتبال را به خوبی و زیبا بازی می‌کند و امیدوارم فردا هر دو تیم بازی خوبی ارائه دهند.

قلعه‌نویی اظهارداشت: در این ۲ هفته تیم ما نشان داد چه فوتبال با کیفیتی بازی می‌کند و در بازی قبلی حدود ۶۰۰ تا پاس دادیم و ضربه به سمت دروازه خودی نداشتیم که در تاریخ لیگ برتر کمتر وجود داشت.

وی تصریح کرد: امیدوارم در زمین خوب نقش جهان فوتبال قشنگی را ارائه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد تیم پارس جنوبی‌ جم تصریح کرد: برگزار نشدن بازی این تیم در هفته قبل باعث می‌شود مصدومان این تیم به بازی فردا برسند و از طرفی شرایط دوری از مسابقه برای پارس جنوبی مشکل ساز خواهد شد.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از طرف مردم و تسلیت به همه کسانی که عزیرانشان را بر اثر بیماری کرونا از دست دادند، بیان داشت: مدافعان سلامت جامعه زحمت می‌کشند و از مردم درخواست می‌کنم در این شرایط کرونایی علاوه مرافبت خود ، ماسک بزنند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران در حالی امروز جمعه بیستم تیرماه آغاز می‌شود که نمایندگان اصفهان در این رقابت‌ها با تیم‌های بوشهری بازی خواهند کرد و طبق برنامه از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه تیم شاهین‌شهرداری بوشهر میزبان ذوب‌آهن است و سپاهان از ساعت ۲۰:۴۵ روز شنبه ۲۱ تیرماه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان پارس جنوبی‌جم است.

تیم سپاهان اکنون با ۴۱ امتیاز در رده دوم لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد و پارس جنوبی‌جم نیز با ۲۰ امتیاز سیزدهم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =