سپاهان باشگاه ریشه‌دار با سازماندهی فوق‌العاده است

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی‌ جم گفت: سپاهان باشگاه ریشه‌دار، قدیمی با کیفیت و سازماندهی فوق‌العاده است و موفق‌ترین مربی تاریخ لیگ برتر فوتبال کشور را در اختیار دارد.

هومن افاضلی روز جمعه در نشست خبری مجازی قبل از دیدار تیمش با سپاهان اصفهان افزود: با توجه به اینکه هفته گذشته بازی ما مقابل تیم استقلال تهران برگزار نشد یک مقدار در آهنگ حرکت تیم به طور طبیعی مشکل ایجاده شد ولی با تمرینات خوبی که پشت سرگذراندیم تا حدودی آن را جبران کردیم.

وی با بیان اینکه تلاش ما این بوده آمادگی خود را مقابل تیم سپاهان حفظ کنیم، افزود: این تیم امیر قلعه‌نویی موفق‌ترین سرمربی تاریخ لیگ برتر را دارد که او  را به عنوان یک بزرگتر و پیشکسوت سالها می‌شناسم و هر جا بوده تیمی درست کرده که هم حال را دارد و هم برای آینده سرمایه گذاری کرده است.

وی اظهارداشت: تیم سپاهان امسال نسبت به سال قبل پیشرفت قابل توجه‌ای داشته است ولی به اندازه کیفیتش امتیاز جمع نکرد، تیم با کیفیت و خوبی است و فوتبال را خوب بازی می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی‌جم با اشاره به محرومین و مصدومین تمیش در دیدار با سپاهان اصفهان یادآور شد: تیم ما در این دیدار هفت مصدوم دارد، محروم نداریم و بتوانیم یکی دو تا از مصدمان را دقایقی استفاده کنیم و امیدوارم برای هواداران فوتبال که از طریق تلویزیون این بازی را دنبال می‌کنند هر ۲ تیم نمایش زیبایی داشته باشند.

افاضلی با مثبت خواندن تغییرات مدیریتی تیم پارس جنوبی جم تصریح کرد: مدیر فوتبالی بار کار ما را در تیم  کم می‌کند امیدوارم با آمدن رضاییان شرایط بهتری پیدا کنیم و مشکلات تیم نیز حل شود.

وی همچنین با اشاره به دیدار برگزار نشده هفته قبل این تیم مقابل استقلال تهران اظهارداشت: وضعیت بازی با استقلال کامل روشن است از نظر حقوقی دلیل کافی وجود دارد که چه اتفاقی افتاد، تحت هیچ شرایط با این تیم بازی نمی‌کنیم ،تکلیف مشخص است و مجموعه پارس جنوبی جم همین تفکر را دارند.

وی گفت: انتظار می‌رود با توجه به مستنداتی که وجود دارد در این مورد رای قاطع صادر شود ولی اگر در این زمینه قصوری باشد این موضوع را به فیفا می‌بریم در پرونده تیم پارس جنوبی جم شرافت  صداقت و عدالت فوتبال در آزمایش است اگر این سه فاکتور شکست بخورد دیگر امیدی به فوتبال نیست.

وی اضافه کرد: اگر بیینم اراده کافی در این زمینه در داخل نیست که این مساله حل شود مجبورم پرونده را به فیفا ارجاع دهم که امیدوارم این موضوع در داخل به خوبی رسیدگی شود.

وی با قدردانی از میهمان نوازی باشگاه سپاهان گفت: هواداران تیم فوتبال پارس جنوبی جم  نگران نباشد دنبال حقشان در بازی با استقلال هستیم و کوتاه نمی‌آیم.

هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران در حالی امروز جمعه بیستم تیرماه آغاز می‌شود که نمایندگان اصفهان در این رقابت‌ها با تیم‌های بوشهری بازی خواهند کرد و طبق برنامه از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه تیم شاهین‌شهرداری بوشهر میزبان ذوب‌آهن است و سپاهان از ساعت ۲۰:۴۵ روز شنبه ۲۱ تیرماه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان پارس جنوبی‌جم است.

تیم سپاهان اکنون با ۴۱ امتیاز در رده دوم لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد و پارس جنوبی‌جم نیز با ۲۰ امتیاز سیزدهم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =