برنامه بنیاد مستضعفان برای تقویت زیرساخت‌های سیستان‌و بلوچستان

تهران - ایرنا- رییس بنیاد مستضعفان از توافق برای انجام کارهای زیرساختی در حوزه‌های مسکن، برق، آموزش و پرورش و بهداشت در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.  

«پرویز فتاح» روز جمعه و بعد از پایان سفر خود به چابهار در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، نوشت: قوم بلوچ نماد غیرت، نجابت و ایستادگی است، با اینکه در مقایسه کمتر از سفره عدالت اجتماعی متنعم شده‌اند اما همواره با عزت نفس و صبوری به عنوان مرزدارانی هوشیار نقش آفرینی کرده‌اند.

وی اضافه کرد: میهمان قوم بلوچ در حاشیه چابهار شدم، خداوند متعال را شاکرم که افتخار مصاحبت با این مردمان را نصیبم کرد. با وجود خدمت‌رسانی‌ها، باید اذعان داشت شأن این مردم قطعاً بیشتر از وضعیتی است که هم اکنون وجود دارد.

فتاح ادامه داد: توافقاتی داشتیم و مقرر شد در این مناطق کارهای زیرساختی در حوزه‌های مسکن، برق، آموزش و پرورش، بهداشت و نیز معیشت صورت پذیرد.  

رییس بنیاد مستضعفان افزود: نکته پایانی و مهم این است که با افتخار عرض می‌کنم، وظیفه ذاتی‌ بنیاد مستضعفان کمک به آبادانی و خدمت به محرومان است و همانطور که در جمع مردم منطقه عرض کردم هیچ کدام از ما مسئولان نمی‌توانیم با مشاهده این محرومیت‌ها از مسئولیت خود شانه خالی کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha