امام جمعه خلخال: پروژه‌های عمرانی منطقه جان گرفته است

اردبیل _ ایرنا _امام جمعه خلخال گفت: با تلاش و پیگیری استاندار اردبیل و همراهی مسوولان پروژه‌های عمرانی و گردشگری این شهرستان جان گرفته و با جدیت دنبال می‌شود.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام کریم اسدی روز جمعه در نشستی با استاندار اردبیل افزود: پروژه راه خلخال به منجیل به عنوان عامل توسعه منطقه جنوب استان اردبیل از پروژه‌های مهم دارای ردیف اعتباری ملی از محل اعتبارات سفر رییس‌جمهوری به استان است.

 وی گفت: با پیگیری‌های استاندار اردبیل اخیرا علاوه بر اعتبارات قبلی منظور شده به اجرای این پروژه بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار جدید تخصیص یافته است.

وی با اشاره به درصد پایین برخورداری جمعیت روستایی این شهرستان از راه آسفالته خواستار تلاش مسوولان استان برای جبران عقب‌ماندگی گذشته در این زمینه شد. 

وی به مطالبه مردم روستاها و شهر خلخال در ایجاد زیرساخت‌های مختلف از جمله راه‌های  ارتباطی و تکمیل سدهای معیشتی اشاره کرد و اظهارداشت: تامین آب کشاورزی در روستاها نیازمند ایجاد زیرساخت ذخیره آب است و این مساله همت عالی مسوولان استانی را می‌طلبد.

وی افزود: انتظار از مسوولان استان راه‌اندازی همه پروژه‌های راکد سدهای معیشتی این منطقه در جهت رونق کشاورزی شهرستان است.

اکبر بهنامجو ، استاندار اردبیل نیز در این نشست برای افزایش سرعت پروژه‌های عمرانی این منطقه بویژه احداث تونل در گردنه الماس جاده ارتباطی خلخال - اسالم قول مساعد داد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =