مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته‌ گذشته

مشهد- ایرنا- استعفای سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو، درگذشت جودوکار مشهدی بر اثر کرونا و کسب عنوان داوری بین‌المللی شطرنج توسط یک مشهدی از مهمترین عناوین ورزشی خراسان رضوی در هفته‌ گذشته بود.

روز هجدهم تیرماه مجتبی سرآسیایی سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو خراسان از سمت خود استعفا کرد.

فرهاد حمیداوی مالک باشگاه یاد شده گفت: در باره  سرآسیایی در جلسه بیست و یکم تیر ماه و بعد از بازی با تیم سایپا تصمیم‌گیری می‌شود.

درگذشت جودوکار مشهدی

دبیر هیات جودو و جوجیتسو خراسان رضوی روز هفدهم تیر ماه گفت: محمدجواد نیک‌بین جودوکار این استان و عضو سابق تیم ملی جودو کشور بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

حسن دوشنگی با بیان اینکه مرحوم نیک‌بین قهرمانی رقابت‌های جوانان آسیا و قهرمانی جودو بین‌المللی جام فجر و عناوین مختلف کشوری را در کارنامه خود داشت افزود: آن مرحوم با ۳۳ سال سن سال‌ها در کنار جودوکارانی چون علی معلومات و جواد محجوب در تیم ملی خوش درخشید و چندی‌ پیش نیز به عرصه کشتی باچوخه پا گذاشت و در این گود نیز توانایی‌های فنی خود را به رخ حریفان کشید.

تست کرونای بانوان فوتسالیست

رزو پانزدهم تیرماه تست کرونای ۱۶ بازیکن و چهار نفر کادر فنی تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال خراسان رضوی به منظور آغاز تمرینات این تیم انجام شد.

فاطمه شریف سرمربی تیم فوتسال بانوان گفت: پس از اعلام نتایج تست، تمرینات این تیم برای حضور در ادامه لیگ برتر آغاز می‌شود و این تیم سوم مرداد ماه به مصاف تیم مس رفسنجان می‌رود.

کسب عنوان داوری بین‌المللی شطرنج

رییس هیات شطرنج خراسان رضوی روز هجدهم تیرماه گفت: پدرام اولیایی عنوان داور بین‌المللی شطرنج را از فدراسیون جهانی این رشته ورزشی کسب کرد.

رضا پاشا نجاتی افزود: شرایط کسب این عنوان طی مدارج داوری سه، دو، یک، داور فیده و داوری در بیش از ۳۰ مسابقه کشوری و ۶ مسابقه بین‌المللی و پنج بار تایید از سوی کمیته داوران هیات استان، فدراسیون ایران و فدراسیون جهانی شطرنج است.

وی ادامه داد: همچنین چهارمین دوره مسابقات شطرنج سریع آزاد هفتگی حضوری هیات شطرنج خراسان رضوی بیستم تیرماه با حضور ۱۷ شطرنج باز در ۶ دور به روش سوئیسی و با قهرمانی استاد محمد تقی والسلام خاتمه یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =