حوادث شبانه روز گذشته در شاهرود ۲ کشته برجا گذاشت

شاهرود – ایرنا –معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: وقوع ۲ حادثه در شبانه روز گذشته موجب جان‌باختن ۲تن در شاهرود و بیارجمند شد.

ناصر سلمانپور روز جمعه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه امروز کارگران در حین تخریب ساختمان مدرسه حافظ بیارجمند با ریزش آوار مواجه می شوند که ۲ تن با کمک مردم و نیروهای خدمات رسان نجات یافتند و یک تن زیر آوار فوت کرد .

وی گفت : به محض اطلاع از حادثه ، کارشناسان اورژانس بیارجمند بی درنگ برای ارایه خدمات به محل حادثه اعزام شد.

 سلمانپور افزود : شب گذشته نیز دختر ۱۳ ساله ای که براثر سقوط تیرچراغ برق در جاده سلامتی شاهرود مصدوم شده بود ، پس از اعزام به بیمارستان امام حسین (ع)  ، به خاطر شدت جراحات فوت کرد.

  وی همچنین از اعزام بالگرد برای انتقال یک مرد ۶۳ ساله در روستای بیدستان طرود بخش مرکزی شاهرود هم خبرداد و گفت : روز جمعه گزارشی مبنی بر تشنج این فرد رسید که نیروهای اورژانس پایگاه امداد جاده ای طرود در محل حاضر شدند و خدمات امدادی اولیه را ارایه دادند.

  معاون اورژانس شاهرود گفت : بنابه خواست کارشناسان ، یک فروند بالگرد برای انتقال سریع این بیمار اعزام شد.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۴۰ کارشناس در ۱۵پایگاه جاده‌ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات‌رسانی می کند.

  همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.

شهر بیارجمند در ۱۱۰ کیلومتری جنوب شرقی شاهرود قرار گرفته و تا مرکز استان ۳۱۰ کیلومتر فاصله دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =