امام جمعه بوشهر: مردم دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر گفت: باتوجه به روند افزایشی بیماری کرونا و قرمز شدن بیشتر شهرهای استان انتظار می‌رود مردم در این شرایط با حساسیت بیشتری دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز جمعه در پیام آدینه افزود: در این شرایط بی تردید حیات و سلامت مردم ارزشمند بوده و هم از نظر عقلی و شرعی مراقبت از آن لازم و ضروری است به همین دلیل مردم نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و مراقبت‌های شخصی و اجتماعی با دقت عمل کنند.

وی با تقدیر از همه تلاش‌گران عرصه بهداشت و درمان در استان بوشهرتاکید کرد: مسئولان نیز با جدیت بیشتر در اجرای دستور العمل‌های بهداشتی و طرح‌های جدید پیشگیرانه اقدام کنند.

صفایی بوشهری همچنین با حمایت از عملکرد قوه قضائیه در مبارزه با فساد اقتصادی گفت: از تمامی مجاهدان خط مقدم این تکلیف مهم قدردانی می‌شود و اقدامات خدا پسندانه رئیس قوه قضائیه

در عرصه تحول آن قوه ، تحقق عدالت همه جانبه، امنیت پایدار و مبارزه کارآمد با فسادهای گوناگون به ویژه فساد اقتصادی حمایت کرده و سپاسگزار هستم.

وی ادامه داد: بی تردید مخالفان با این روحیه و رویه قوه قضائیه حامیان سودجوی جریان فساد هستند.

صفایی بوشهری گفت: تحول در عرصه اقتصاد  بر اساس برنامه اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب تنها راه نجات و پیشرفت است که باید مسئولان عرصه قانون گذاری و دولت به طور واقعی و جهادی آن را اجرا کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =