۲۰ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۷
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 83850559
۰ نفر

برچسب‌ها

ویسی: برای ماندن در لیگ برتر تمام تلاشمان را می‌کنیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: صددرصد تلاش می‌کنیم تا پیکان در لیگ برتر بماند. اوضاع ما اکنون بهتر شده است و این امر نشدنی نیست.

عبدالله ویسی روز جمعه در نشست خبری پیش از دیدار برابر گل گهر سیرجان گفت: دیدارها هر چقدر به هفته‌های آخر نزدیک می‌شود حساس‌تر و پراسترس‌تر می‌شود. بازی ما و گل گهر دیدار پایاپایی خواهد بود زیرا هر ۲ تیم برای ماندن در جدول لیگ برتر می‌جنگند. امیدوارم با توجه به بردی که تیم ما در هفته گذشته برابر ذوب آهن بدست آورد و با توجه به تغییر وضعیت روحی و روانی بتوانیمسه امتیاز بازی را کسب و شرایط خود را در جدول بهتر کنیم.

وی افزود: هفته گذشته توانستیم ذوب آهن را شکست دهیم. اگر نوبتی هم بود، نوبت ما بود تا پیروز شویم. بازیکنان ما دیگر از این شرایط خسته و هم‌قسم شده بودند تا به پیروزی برسند. برای آنان فرقی نداشت که با ذوب آهن بازی داریم یا هر تیم دیگر و تنها برای بردن بازی کردیم. خداراشکر می‌کنم که تمام شرایط به نفع ما رقم خورد و بازیکنان با تمام وجود بازی و هرچیزی که می‌خواستیم اجرا کردند. توانستیم بعد از ۱۸ سال در اصفهان برنده شویم و شرایط خود را بهتر کنیم و امیدوارم روند این پیروزی‌ها ادامه‌دار باشد.

سرمربی پیکان ادامه داد: ما دو بازی گذشته گل گهر را دیدیم و تیم خوبی است و محکم بازی می‌کند. با توجه به اینکه نیم فصل دوم ۵ بازیکن اضافه کردند نسبت به نیم فصل اول بهتر بودند. اما دو بازی را پشت سر هم باختند و با شکست، مقابل ما حاضر می‌شوند و ما با برد به مصاف آنان می‌رویم. شرایط تقریبا یکسان است اما از نظر روحی و روانی ما بهتریم و شناخت کافی نسبت به آنان داریم و امیدوارم بتوانیم برنده بازی باشیم.

وی یادآور شد: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال درخصوص بازی استقلال و پارس چنوبی ج  تصمیم می‌گیرند و اگر زودتر برگزار شود بهتر است. زیرا نتیجه آن دیدار، هم برای بالای جدول و نیز پایین جدول حساس و مهم است. امیدوارم سریعتر تصمیم بگیرند تا هیچ تیمی ضرر نکند و از نظر روحی و روانی تاثیری روی تیم‌های دیگر نگذارد.

ویسی خاطرنشان کرد: واقعا جایگاه ما پایین جدول نبود. همینطور که ذوب آهن عالی بازی می‌کند و جایگاهش آنجا نیست. گاهی وقت‌ها این اتفاقات در لیگ می‌افتد و تیم‌ها از نظر روحی و روانی خراب می‌شوند. از نظر بازیکن و امکانات گل گهر، پیکان و ذوب آهن شرایط خوبی دارند و از نظر مالی حمایت می‌شوند. امکانات فوق العاده است و مدیریت خیلی خوبی دارند و باید در لیگ برتر فوتبال باشند. به هر حال این تیم‌ها هزینه می‌کنند و امیدوارم که شرایط به نفع آنان رقم بخورد و تیم‌هایی که از نظر امکانات خوب هستند در لیگ باشند تا کسی آسیبی نبیند. باقی تیم‌هایی که امکانات و پول ندارند در لیگ برتر نباشند زیرا لیگ ما دستخوش تغییراتم زیادی می‌شود. یک تیم امکانات دارد و یکی ندارد و این امر میان تیم‌ها فاصله می‌اندازد.

وی اضافه کرد: در دیدار برابر گل گهر سیرجان شهریار مغانلو و امیرحسین کریمی را متاسفانه بدلیل محرومیت نداریم و حجت حق وردی و میلاد شیخ سلیمانی هم مصدوم هستند. در واقع چهار بازیکن اصلی را در این دیدار نداریم.

سرمربی پیکان گفت: روز اول هدایت این تیم را برعهده گرفتم، گفتم که صددرصد تلاش می‌کنیم تا پیکان در لیگ بماند و الان با این برد اوضاع ما بهتر شده است. از مدیریت کارخانه و هیات که سر تمرین آمدند تشکر می‌کنم که به بازیکنان روحیه دادند و صددرصد وجودمان را می‌گذاریم تا در لیگ بمانیم و این امر نشدنی نیست.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =