شهردار سنقر: استاندار کرمانشاه مشکل حقوق پرسنل شهرداری را حل کرد

کرمانشاه- ایرنا- شهردار سنقر با اشاره به مسدودشدن حساب‌های شهرداری این شهر براثر رای‌های صادر شده قضایی، گفت: این موضوع مانع پرداخت حقوق ۲ ماه پرسنل شرکتی شهرداری سنقر شده که با ورود استاندار کرمانشاه این موضوع برطرف شد.

علی بنی عامریان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا در ارتباط با جزییات برگزاری نشست امروز و نتایج حاصله از آن با حضور فرماندار، شهردار و رییس شورای شهر سنقر با استاندار، معاون هماهنگی امور عمرانی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیرکل امور شهری استانداری، افزود: پیگیری مطالبات حقوق معوقه پرسنل شهرداری سنقر موضوع اصلی این جلسه بود.

وی افزود: باتوجه به بسته شدن حساب های شهرداری سنقر به دلیل رای های قضایی که صادر شده، حقوق ۲ ماه پرسنل شرکتی شهرداری سنقر معوق شده که استاندار شخصا به این موضوع ورود کرد و موضوع را مورد بررسی قرار داد.

او به قول قطعی استاندار کرمانشاه برای رفع انسداد حساب های شهرداری سنقر با توجه به شرایط کرونا و اینکه شهرداری یکی از دستگاه های خدمات رسان است اشاره کرد و افزود: استاندار کرمانشاه در این نشست اعلام کرد که دیگر حساب های شهرداری سنقر مسدود نخواهد شد.

شهردار سنقر به تماس استاندار کرمانشاه با مهندس جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور نیز اشاره کرد و گفت: در این تماس آقای بازوند تقاضای یک میلیارد تومان اعتبار برای شهرداری سنقر کرد که با موافقت معاون عمرانی وزیر کشور قرار شد در هفته آینده این مبلغ به حساب شهرداری سنقر واریز شود.

او گفت: با قول های قطعی استاندار و مساعدت معاون عمرانی وزیر کشور قرار است در هفته آینده با باز شدن حساب های شهرداری و واریز کمک سازمان شهرداری ها، مطالبات معوقه پرسنل شرکتی شهرداری سنقر پرداخت شود و پروژه های عمرانی نیز ادامه یابد.

شهردار سنقر از حمایت های استاندار، معاون هماهنگی امور عمرانی و مدیرکل امور شهری استانداری نسبت به رفع مشکلات حقوق پرسنل و سایر مسایل و مشکلات شهرداری سنقر قدردانی کرد.

وی گفت: شهرداری سنقر در مجموع ۲۵۰ نفر پرسنل دارد.
شهرستان سنقر و کلیایی با ۹۱ هزار نفر جمعیت در ۸۵ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است. 

اخبار مرتبط