پنج هزار میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های عمرانی فارس تخصیص ‌یافت

شیراز- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس گفت: پنج هزار میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های عمرانی این استان تخصیص یافته که به زودی ابلاغ خواهد شد.

بنا بر گزارش روز جمعه روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، حسن نوروزی افزود: این اعتبار از محل منابع عمومی بودجه و به منظور تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام دولت در استان فارس به ویژه پروژه‌هایی که قابلیت افتتاح تا پایان امسال را دارند تخصیص یافته است.
وی ادامه داد: اعتبارات مذکور در زمینه آبرسانی به شهرها، تصفیه خانه‌های آب و ایجاد تاسیسات فاضلاب، تکمیل بیمارستان‌های نیمه تمام، مجموعه‌های ورزشی، آزاد راه شیراز - اصفهان، بزرگراه‌ها و راههای اصلی در حال احداث و همچنین احیای تالاب‌های استان است.
او اظهار داشت: با ابلاغ این اعتبارات، بخش مهمی از پروژه‌هایی که در سفر سال ۹۴ هیات دولت به استان فارس مصوب شد به مرحله بهره‌برداری خواهند رسید.
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس تصریح کرد: به علاوه این، تاکنون از مجموع ۳۰ هزار و ۲۹۵ میلیارد ریال اعتبار عمرانی ابلاغی امسال استان، ۱۵ هزار و ۴۴۸ میلیارد ریال آن تخصیص یافته است.
نوروزی افزود: این میزان تخصیص اعتبار که در سه ماهه اول امسال محقق شده بیانگر این مطلب است که با وجود محدودیت‌های موجود در وصول منابع بودجه، تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام به ویژه پروژه‌های مهم و با پیشرفت فیزیکی بالا، از اولویت‌های اصلی دولت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =