۲۹ طرح درمانی سازمان تامین اجتماعی در کشور به بهره برداری می‌رسد

تهران- ایرنا- سازمان تامین اجتماعی از بهره برداری ۲۹ طرح درمانی با ۴۳ میلیارد تومان اعتبار در استان‌های مختلف کشور خبر داد.

به گزارش روز جمعه اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، طرحهای به بهره برداری رسیده و در حال افتتاح شامل استان اردبیل، ارتقای هتلینگ بخش بستری مردان بیمارستان پارس آباد، ایجاد پارکینگ و محوطه سازی و تعمیرات اساسی و بازسازی ۲ بلوک (شامل ۴ واحد) منازل سازمانی در بیمارستان سبلان اردبیل، بخش آنژیوگرافی بیمارستان دکتر شریعتی اصفهان، مرکز تصویربرداری و پدبالگرد در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) نجف آباد و بهسازی و استاندارد سازی واحدهای آزمایشگاه و واحدهای درمانگاهی پلی کلینیک شهید کمال پور اصفهان است که در ایام هفته تامین اجتماعی به بهره برداری می رسد.

برهمین اساس در استان تهران نیز سه پروژه درمانی در ایام هفته تامین اجتماعی (۱۹الی ۲۵تیر) بهره برداری می شود که شامل بازسازی کامل بخش ارتوپدی بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش، بازسازی کامل بخش رادیولوژی بیمارستان شهید دکتر لواسانی و بازسازی کامل بخش اطفال بیمارستان معیری است.
بهره برداری از دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس بیمارستان زاهدان در استان سیستان وبلوچستان نیز از پروژه هایی است که همزمان با ایام هفته تامین اجتماعی انجام می شود.

روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی در ادامه می افزاید، در استان فارس همچنین در این ایام ۲ پروژه رادیولوژی پلی کلینیک امام رضا (ع) لامرد و رادیولوژی پلی کلینیک پارسیان مرودشت به بهره برداری خواهد رسید، استاندارد سازی واحد بلوک زایشگاه بیمارستان دکتر غرضی سیرجان در استان کرمان نیز در زیربنای ۳۰۰ مترمربع احداث شده است.
بر پایه این گزارش دراستان کهگیلویه و بویراحمد نیز همزمان با هفته تامین اجتماعی چند طرح درمانی افتتاح خواهد شد که شامل بخش تصویربرداری و برق اضطراری با تامین دیزل ژنراتور در درمانگاه تخصصی دهدشت است، هتلینگ بخش داخلی بیمارستان حکیم جرجانی گرگان و دستگاه سی تی اسکن بیمارستان خاتم الانبیاء گنبد کاووس نیز در گرامیداشت هفته تامین اجتماعی در استان گلستان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

در ادامه این گزارش آمده است: در استان لرستان، ۴ پروژه استانداردسازی آشپزخانه (ارتقای سلامت غذایی)، ارتقای هتلینگ سه بخش بستری کودکان، داخلی زنان، داخلی مردان، دستگاه بن دانسیتومتر (تراکم استخوان) و رادیولوژی ستون سقفی در بیمارستان خرم آباد افتتاح می شود.

همچنین در گرامیداشت هفته تامین اجتماعی، آماده سازی فضای فیزیکی کانترهای پذیرش در پلی کلینیک ولیعصر(عج) بندرعباس، درمانگاه بعثت بندرعباس، درمانگاه ولیعصر(عج) بندرلنگه، درمانگاه ولیعصر(عج) رودان و درمانگاه ولی عصر(عج) جاسک مطابق اصول ارگونومیک، افتتاح می شود.
در استان همدان، نیز بازسازی کلی بخش جراحی زنان و زایمان بیمارستان دکتر غرضی ملایر و بخش اطفال بیمارستان آتیه به بهره برداری می رسد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =