استاندار کرمانشاه: پیگیری مشکلات و ‌مطالبه‌های کارگران اولویت کار شهرداران استان باشد

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: حل مشکل کارگران و پرداخت حقوق پرسنل باید در اولویت امور شهرداری‌ها قرار گیرد و شهرداران نیز موظف هستند نسبت به انجام این مهم اهتمام جدی داشته باشند.

هوشنگ بازوند روز جمعه در جلسه پیگیری و رفع مشکلات کارگران و پرسنل شهرداری سنقر و کلیایی در استانداری کرمانشاه افزود: اعضای شورای شهر نیز در این شرایط شیوع بیماری کرونا باید همراهی و همدلی مطلوبی برای انجام امور مردم با یکدیگر داشته باشند و نباید سوء تفاهم ها و اختلاف های جزیی مانعی برای انجام امور شود.

وی مشارکت مردم را در مدیریت و اداره امور شهری لازم و ضروری دانست و گفت: اعضای شورا و شهردار باید از ظرفیت و توانایی مردم برای برون رفت از مشکلات موجود استفاده نمایند.

استاندار کرمانشاه در خاتمه همراهی و مشارکت مردم برای قطع زنجیره کرونا را بسیار ضروری دانست و خاطرنشان ساخت: انجام اقدامات پیشیگرانه و رعایت توصیه های بهداشتی راهکار اصلی مقابله و مدیریت کرونا است.

شهردار سنقر و کلیایی نیز در این جلسه موضوع پرداخت نشدن حقوق ۲ ماه گذشته برخی از پرسنل شهرداری سنقر و کلیایی را به دلیل انسداد حساب های بانکی ذکر کرد و علل مسدودی حساب‌ها را تشریح کرد.

علی بنی عامریان افزود: در صورت حل مشکل مسدودی حساب‌ها و کمک و مساعدت دادگستری حقوق کلیه پرسنل در هفته آینده پرداخت می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیرکل دفتر شهری و مدیرکل روابط عمومی استانداری نیز در این جلسه حضور داشتند.
شهرستان سنقر و کلیایی با ۹۱ هزار نفر جمعیت در ۸۵ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

اخبار مرتبط