سقوط تیر چراغ برق  دختر شاهرودی را روانه  بیمارستان کرد

شاهرود – ایرنا – معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: سقوط تیر چراغ برق در جاده سلامتی شاهرود  یک دختر نوجوان  را راهی بیمارستان کرد.

ناصر سلمانپور پنجشنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: این حادثه ساعت ۱۸و ۴۰ دقیقه  روی داد و این دختر  سیزده ساله را دچار شکستگی جمجمه نمود .

وی با بیان اینکه کارشناسان پایگاه چهارم اورژانس ۱۱۵ شاهرود مستقر در بیمارستان بهاربه محض اطلاع به محل حادثه اعزام شدند ،ادامه داد: کارشناسان اورژانس پس از انجام کارهای نخستین ،  مصدوم را که از ناحیه  سر و جمجمه مصدوم شده بود ، برای ادامه درمان به بیمارستان امام حسین(ع)  منتقل شد.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۴۰ کارشناس در ۱۵ پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.

همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سرپایی دراین مرکز آماده است. 

جاده سلامتی  شاهرود به طول تقریبی چهار کیلومتر در مسیر گلزار شهدای گمنام برای استفاده ورزشکاران و خانواده ها در مجموعه پارک آبشار شاهرود ساخته شده است .

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =