۱۹ تیر ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۳۹
کد خبرنگار: 1384
کد خبر: 83850203
۰ نفر

برچسب‌ها

ترافیک در جاده‌های هراز و فیروزکوه نیمه‌سنگین است

تهران – ایرنا - فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: ترافیک در جاده‌های منتهی به استان‌های شمالی در محدوده هراز و فیروزکوه نیمه سنگین است و خودروها به کندی تردد دارند.

سرهنگ سیاوش محبی عصر پنجشنبه با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده های شرق استان تهران به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اکنون بار ترافیکی از جنوب به شمال محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و پرحجم در جریان است.

وی با اشاره به محدودیت ترافیکی فردا جمعه بیستم تیر ماه، افزود: فردا در صورت افزایش بار ترافیکی، محور هراز از ساعت ۱۵ از رودهن به سمت شمال و آب اسک به طرف رودهن از ساعت ۱۷ تا۲۴ یکطرفه خواهد شد.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران خاطرنشان کرد: در مسیرهای هراز و فیروزکوه تاکنون حادثه ای گزارش نشده و گره ترافیکی مشاهده نمی شود.

محبی با اشاره به ادامه اجرای طرح نظارت تابستانی پلیس راهور اظهار داشت: این طرح از یکم تیر ماه سالجاری آغاز و تا۳۱ شهریور ماه ادامه داشته و برخوردبا تخلفات حادثه ساز در دستور کار پلیس راهور قرار دارد.

وی  ادامه داد: پلیس راهور با سرعت و سبقت غیر مجار و حرکات مخاطره آمیز برخورد می کند و خودروهایی که دو تخلف همزمان داشته باشند ۷۲ ساعت توقیف می شوند.

 فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: نیروهای پلیس راهور با به کارگیری حداکثر توان خود به لحاظ تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی آماده به کار خواهند بود و با رانندگانی که تخلفات حادثه ساز انجام می دهند بدون اغماض برخورد جدی و قانونی می شود.

محبی یادآور شد: رانندگان از سفرهای غیر ضروری پرهیز و در صورت لزوم قبل  سفر از سلامت فنی وسیله نقلیه خود مطمئن  شوند و در طول سفر از ارتکاب تخلفاتی نظیر؛ سرعت و سبقت غیر مجاز، صحبت کردن با تلفن همراه، خودداری کرده و با رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی، سفری ایمن داشته باشند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =