شهردار بندرانزلی انتخاب شد

انزلی - ایرنا - اعضای شورای اسلامی شهر بندر انزلی با اکثریت آراء سید بدرالدین بدری را به عنوان شهردار این شهر ساحلی انتخاب کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا یکصد و دوازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر بندر انزلی بعد از ظهر پنجشنبه با موضوع انتخاب شهردار این شهر برگزار شد.
در این جلسه که نماینده فرمانداری نیزبه عنوان ناظر بر انتخاب شهردارحضور داشت اعضای شورای شهر انزلی از بین ۹ تن از نامزدهای تصدی پست شهردار انزلی رای گیری کرده و در مرحله اول سید بدر الدین بدری و امام پور هرکدام سه رای از اعضای شورا را اخذ کردند.
از آنجایی که یکی از اعضای شورای هفت نفره بندر انزلی در جلسه حضور نداشت و به علت تساوی آرای ماخوذه، رئیس شورای شهر انزلی درخواست ۲۰ دقیقه تنفس و مذاکره پشت درهای بسته را داد.
پس از مذاکرات اعضای شورای شهر، دوباره رای گیری در صحن علنی شورا انجام شد و سید بدرالدین بدری با پنج رای موافق از شش عضو حاضر شورای شهر انزلی به عنوان شهردار این شهر ساحلی انتخاب گردید.
اعضای شورای اسلامی شهر مکلفند در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه انتخابات برگزار شده را به فرمانداری ابلاغ و از طریق فرمانداری جهت دریافت تاییدیه نهایی به استانداری ارسال می شود.

به گزارش ایرنا، سید بدرالدین بدری دارای مدرک مهندسی عمران و کارشناسی ارشد آنالیز عددی است و پیش از این در دهه ۸۰ به مدت چهار سال شهردار بندرانزلی بود.

بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و شورای اسلامی این شهر ساحلی هفت عضو دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =