۱۹ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۴
کد خبرنگار: 1384
کد خبر: 83850055
۰ نفر

برچسب‌ها

استخر و تالارهای پذیرایی پردیس یک ماه تعطیل شد

تهران - ایرنا - فرماندار شهرستان پردیس گفت: تالارهای پذیرایی و استخرهای این شهرستان تا یک ماه آینده به منظور پیشگیری از همه‌گیری ویروس کرونا تعطیل می‌شود.

عبدالعظیم رضایی فرماندارشهرستان پردیس روز پنجشنبه اظهار داشت: فعالیت استخرها و تالارهای پذیرایی در صورت مساعد بودن شرایط  پس از یک ماه از سر گرفته می شود و در صورت نامساعد بودن وضعیت بیماری کرونا در سطح شهرستان، تعطیلی این مراکز تمدید خواهدشد.

وی ادامه داد: براساس مصوبات ستاد ملی تطبیق با شرایط شهرستان، برگزاری مراسم جشن و ترحیم در تالارها، منازل مسکونی و باغ ویلاها تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

فرماندار شهرستان پردیس اظهار داشت: شهروندان موظف به استفاده ازماسک در اتوبوس ها، مراکزتجمع جمعیتی،ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی و مراکز خدمات عمومی هستند.

رضایی عنوان کرد: مراکز تجمع جمعیتی و ادارات موظف به رعایت الزامات بهداشتی اعلام شده هستند وعدم رعایت موارد یاد شده برخورد قانونی با متخلفین را به همراه خواهد داشت.

این مسئول ادامه داد: برگزاری تجمعات غیر ضروری وعادی انگاری اوضاع ،خیز مجدد بیماری کووید ۱۹ را به همراه دارد.

وی با تاکید برضرروت افزایش نظارت‌ و بازرسی‎ در سطح شهرستان عنوان کرد: استفاده ازماسک را برای دریافت هرگونه خدماتی در مراکزاداری و خدماتی الزامی است.

فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به ضدعفونی معابرعمومی شهرستان، اظهار داشت: معابرعمومی، وسایل حمل و نقل عمومی، فروشگاه‌ها و مراکز تجاری در سطح شهرستان به منظور پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا مستمر انجام می شود.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، تاکنون ۲۵۰ هزار و ۴۵۸نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۲۲۱ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جان‌باختگان کرونا در کشور به ۱۲ هزار و ۳۰۵ نفر رسید.

سیما سادات لاری روز پنجشنبه درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کشور و موارد فوت ناشی از این ویروس بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (۱۹ تیر ۱۳۹۹) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۷۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۹۹۵ مورد بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۵۰ هزار و ۴۵۸ رسید.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =