۱۹ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۶
کد خبرنگار: 2666
کد خبر: 83849993
۰ نفر

برچسب‌ها

محدودیت های کرونایی در ایلام تمدید شد

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: محدودیت های کرونایی که بدلیل قرار گرفتن این استان در وضعیت قرمز از هفته گذشته اعمال شده بود یک هفته دیگر تمدید می شود.

قاسم سلیمانی دشتکی روز پنجشنبه در گفت و گوی خبری اظهار کرد: بر این اساس آموزشگاه‌های خصوصی، فنی و حرفه ای، باشگاه های ورزشی جمعی، استخرها، تالارها و مجتمع های مناطق قرمز ایلام یک هفته دیگر تعطیل هستند و برگزاری هر گونه مراسم مذهبی، اجتماعی و فرهنگی، همایش ها و گردهمایی ادارات ممنوع است.

وی تاکید کرد: همچنین با توجه به استمرار وضعیت قرمز کرونا در این استان، زدن ماسک در همه اماکن عمومی اجباری است و ادارات به ارباب رجوع بدون ماسک خدمات نمی دهند.

استاندار ایلام یادآور شد: همه جلسات دستگاه ها باید به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شود و مدیران در سامانه سامد پاسخگوی مردم باشند.

سلیمانی دشتکی اضافه کرد: تا اطلاع بعدی سینما، پارک ها،  موزه ها و ورزشگاه ها، آرامستان ها و تالارهای پذیرایی و مراسمات، آرایشگاه های زنانه و مردانه تعطیل می شوند.

وی اظهار کرد: همچنین تا اطلاع بعدی مساجد و مصلی ها و هرگونه مراسم اجتماعی و فرهنگی و مذهبی، همایش ها و گردهمایی ادارات و هر تجمع جمعیتی در مناطق قرمز استان ممنوع است.

استاندار ایلام گفت: بازاریان و اصناف و مردم حاضر در بازار بطور کامل ملزم به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک هستند و تخلف از این موضوع پیگرد قانونی دارند.

سلیمانی دشتکی افزود: درج تاریخ تشییع و مراسم اعلامیه ها در چاپخانه ها ممنوع است و تا اطلاع بعدی ادارات، سازمان ها و نهادها نباید در هیچ مراسم جمعیتی شرکت کنند.

وی تاکید کرد: تمامی مصوبات از همین لحظه لازم الاجرا است و قصور از انجام هر یک از آنها پیگرد قانونی دارد و کمیته نظارتی ستاد کرونا در اسرع وقت و به لحظه نحوه اجرای مصوبات را نظارت و گزارش کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =