۷۰ درصد جایگاه‌های CNG کردستان استاندارد سازی شد

سنندج - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: ۷۰ درصد جایگاه‌های CNG این استان در سه ماهه اول امسال استاندارد سازی شده و ۲۵ درصد نیز در حال اجرای آن هستند.

عبدالله گیتی‌منش روز جمعه اظهار داشت: کار استاندارد سازی این جایگاه‌ها در راستای تحقق حقوق شهروندی، ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، توجه به مقررات ایمنی و رعایت معیارهای اداره استاندارد انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه وضعیت جایگاه‌های CNG استان از لحاظ استاندارد سازی مطلوب است، افزود: برای تامین ایمنی و حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از بروز حوادث غیرقابل پیش‌بینی، سه باب جایگاه به علت عدم رعایت الزامات استانداردهای ایمنی و فنی، از مدار خارج و نسبت به قطع گاز این جایگاه‌ها اقدام شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان به فعال بودن ۳۳۲ نازل در جایگاه‌های سی ان جی استان اشاره کرد و یادآور شد: کالیبراسیون دیسپنسرهای همه ۵۲ باب جایگاه استان انجام و گواهینامه سلامت از اداره استاندارد دریافت شده است.

گیتی‌منش با اشاره به فعالیت ۹ باب تاسیسات گاز مایع در استان، اضافه کرد: استاندارد سازی این تاسیسات در دستور کار قرار دارد و با جایگاه‌هایی که اقدام به رعایت استاندارد نکنند، برخورد خواهد شد.

در حال حاضر ۵۲ باب جایگاه سی ان جی و ۸۰ جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی در کردستان به مردم خدمات می‌دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =