نماز جمعه این هفته در ۸ شهرستان چهارمحال و بختیاری اقامه نمی شود

شهرکرد- ایرنا-رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه چهارمحال و بختیاری با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: نماز جمعه این هفته در بیستم تیرماه در هشت شهرستان استان اقامه نخواهد شد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید مرتضی احمدی روز پنجشنبه با اعلام این خبر افزود: نماز جمعه این هفته در شهرکرد و هفت شهرستان دیگر اقامه نخواهد شد و فقط در شهرهای لردگان، خانمیرزا و فلارد نماز جمعه اقامه می‌شود.

به گفته وی، برپایی نماز جمعه در هفته‌های آینده بنا بر بررسی وضعیت هر شهرستان و تشخیص ستاد استانی مبارزه با  ویروس کرونا انجام خواهد شد.

وی از مردم شهرهای لردگان، خانمیرزا و فلارد خواست تا برای شرکت در نماز جمعه تمام پروتکلهای بهداشتی را رعایت و مهر، سجاده، چادر همراه داشته باشند و استفاده و ماسک و دستکس در محل برگزاری نماز جمعه برای شرکت کننده اجباری است.

به گفته وی، ارسال پیام جمعه از سوی امامان جمعه مناطقی که نماز جمعه اقامه نمی‌شود نیز انجام خواهد شد.

به گزارش ایرنا، ویروس کرونا یا کووید ۱۹ به بیشتر کشورهای جهان سرایت کرده است و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر و منع سفر و اجتماعات از جمله نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می‌کنند

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =