۳۰۵۸  فردیسی در سامانه بیمه بیکاری کرونا ثبت نام کردند

کرج - ایرنا - رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس اعلام کرد: سه هزار و ۵۸ نفر متقاضی بیمه بیکاری ناشی از کرونا در این شهرستان در سامانه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی نام نویسی کردند.

بهنام بهداروند روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:  امسال از این تعداد ، ۵۱۷ نفر به دلیل تعطیلی کارگاه ، ۱۸۸۰ نفر به علت بیماری کرونا، ۱۵۹ نفر به علت رکود در کار،۲۳ نفر اخراج،۲۰۲ نفر پایان قرارداد و۲۷۷ نفرعدم نیاز در شهرستان فردیس تقاضای بیمه بیکاری دادند.

وی ادامه داد: تاکنون ۷۰۰ نفر از این افراد بیمه بیکاری دریافت کرده اند و مابقی هم از طریق پیامک وزارت خانه برایشان ارسال می شود و به اداره کار شهرستان مراجعه نکنند.

رییس اداره تعاون ، کار  و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس گفت: دستگاههای مانند آموزش فنی و حرفه ای ، بهزیستی ، آموزش و پرورش ، شبکه بهداشت و درمان ، راه و شهرسازی،صنعت ، معدن وتجارت ، ارشاد اسلامی ،تاکسیرانی ،گردشگری و ورزش جوانان درخواست تسهیلات کرونایی کرده اند.

وی اظهار داشت: درخواست بیمه بیکاری کرونا نیازی به رسیدگی در کمیسیون‌های مربوطه ندارد و صرفا مبنای تایید صلاحیت آنها شرایطی است که سامانه برای آنها تعریف کرده است.

شهرستان فردیس با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =