۱۹ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۱۶
کد خبرنگار: 977
کد خبر: 83849665
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف یک و نیم تن انواع مواد مخدر در کرمان

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف یک و نیم تن انواع مواد مخدر در عملیات شب گذشته پلیس مبارزه بامواد مخدر این استان خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری روز پنجشنبه در گفت و گو با رسانه ها  افزود: در این عملیات یک متهم دستگیر و دستگاه تریلر حامل این میزان مواد افیونی نیز توقیف شد.
وی ادامه داد : باتلاش و اقدامات اطلاعاتی نیروهای پلیس مبارزه بامواد مخدر استان موفق شدند باندی را شناسایی کنند که مواد مخدر را ازاستان های شرقی و مرزی کشور به مرکز استان های مرکزی کشور منتقل می کردند.
او تصریح کرد: باانجام اقدامات اطلاعاتی کار شناسایی اعضای باند مواد مخدر انجام و نیروهای جان برکف پلیس شب گذشته در مبادی ورودی شهر کرمان عملیات دستگیری، کشف و توقیف این باند را به صورت موفقیت آمیز انجام دادند.
سردار ناظری بااشاره به اینکه عملیات برای شناسایی سایر اعضای این باند ادامه دارد گفت: از ابتدای سال تاکنون باتلاش تمام همکاران و دستگاه قضایی بیش از ۵۹تن انواع مواد مخدر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۱۰۰درصدی کشف مواد وجود داشته است.
وی با تاکید بر اینکه پلیس اجازه جولان و فعالیت به  قاچاقچیان و سایر مجرمان را نخواهد داد گفت: به خانواده ها از جمله  همسران و فرزندان توصیه می شود هیچوقت  به کارهای مجرمانه و خلاف قانون و کشور ورود پیدا نکنند که پلیس در کوتاهترین زمان ورود و اجازه فعالیت به آنها را نخواهد داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =