دبیر کمیسیون قاچاق کرمان: تشکیل قرارگاه مبارزه با قاچاق به جهش تولید کمک می‌کند

کرمان - ایرنا - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان با اشاره به نامگذاری سال جهش تولید و تاکیدات مقام معظم رهبری گفت: بمنظور کمک به تحقق شعار سال و براساس مصوبات نشست کمیسیون قرارگاه ویژه مبارزه با قاچاق کالا در کرمان با همکاری نیروهای مسلح استان تشکیل می‌شود.

جواد صادقی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  افزو: نظر به اهمیت موضوع در نشست اخیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز که در  استانداری کرمان برگزار شد مقررشد که تمامی اعضای این کمیسیون با همه ظرفیت نهایت همکاری را در این زمینه داشته باشند تا با تشدید روند مبارزه با پدیده شوم قاچاق به تولید داخل و در نهایت به تحقق جهش تولید برسیم.

وی با اشاره به وجود ۹ اداره تعزیرات حکومتی در ۲۳ شهرستان استان کرمان اظهار داشت:  درهمین راستا و برای جضور مویرگی در جای جای استان پهناور کرمان این اداره کل  موظف به راه اندازی شعب در تمامی شهرستان‌ها شده است ..

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان گفت: دبیرخانه این کمیسیون اقدام مشترک مبارزه با قاچاق سوخت استان کرمان را برای برگزاری نشست هایی با استانداران استان های مجاور در دستور کار قرار دهد.

استان کرمان به لحاظ همجواری با استان هرمزگان به عنوان معبری از قاچاق کالا درامده است که حجم بالای کشفیات قاچاق کالا در این استان موید این موضوع است .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =