مسئولان استان مرکزی در راه اندازی بزرگترین مجموعه گردشگری کشور مصمم هستند

ساوه - ایرنا- معاون امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: راه اندازی بزرگترین مجموعه گردشگری کشور در شهرستان زرندیه نقطه عطفی در کارنامه دولت محسوب می‌شود و مسئولان استان در این زمینه مصمم هستند.

«سعید فرخی» عصر چهارشنبه در پایان یکصد و بیست و دومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی که در شهرستان زرندیه برگزار شد، افزود: در این نشست مسائل و مشکلات بر سر راه احداث نهایی یکی از شرکت های بزرگ گردشگری کشور مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: برای اینکه این مجموعه تفریحی و گردشگری بزرگ در کشور هرچه زودتر به مدار ارائه خدمات برسد، تصمیمات مورد نیاز اتخاذ شد.
به گفته او در نشست امروز ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی بررسی مشکلات و نیازهای سایر شرکت های تولیدی نیز در دستور کار قرار گرفت تا با رفع این معضلات گام های جدید ترکی برای دستیابی به برنامه جهش تولید و افزایش اشتغال برداشته شود.
معاون استاندار مرکزی اظهار داشت: مواردی از قبیل ایجاد بسترهای فیبرنوری در منطقه زرندیه و همچین فعال کردن گمرک از مصوبات مهم نشست امروز ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی در زرندیه بود.
به گفته او، رفع مشکلات واحدهای تولیدی زرندیه و مجموعه گردشگری مذکور در پیوند با شرکت های خدمات رسان از قبیل آب، برق، مخابرات و گاز با بهره گیری از همه ظرفیت های استانی نیز مورد تاکید قرار گرفت.
وی گفت: در صورتی که این مجموعه بزرگ گردشگری راه اندازی شود، همه مردم کشور و حتی گردشگران خارجی می توانند از خدمات آن استفاده کنند.
شهرستان زرندیه دارای ۳۲۰ کارخانه تولیدی با اشتغال افزون بر ۱۸ هزار نفر است و در حوزه تولیدات باغی از جمله پسته نیز قابلیت های فراوانی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =