عملکرد سازمان تامین اجتماعی در متناسب سازی حقوق بازنشستگان بی‌نظیر بود

تهران- ایرنا- رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: عملکرد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درجهت متناسب سازی حقوق بازنشستگان بی نظیر بوده است.

حسن صادقی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی حدود یک دهه درجهت همسان سازی حقوق بازنشستگان حرکت می کرد و طی این مدت اراده تمامی مدیران عامل بر این بود که این موضوع مهم به سرانجام برسد.
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: اتفاق امروز متفاوت با طرح های قبل بوده و هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی با فرضیه جدیدی موضوع را دنبال کرده است.
وی با بیان اینکه ما به دولت از محل منابع دولتی نگاه نمی کنیم، گفت: نگاهمان به دولت انجام تعهدات قانونی اش تحت مطالبات سازمان تامین اجتماعی است که بایستی پرداخت شود.
صادقی گفت: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بخشی از مطالبات را در قالب رد دیون دولت به این سازمان درخواست کرد.
وی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش های دکتر سالاری این امر محقق شد و دولت بخشی از مطالبات خود را با واگذاری ۳۳ هزار میلیارد تومان و واگذاری سهام ۱۱ شرکت به تامین اجتماعی پرداخت کرد.
صادقی تصریح کرد: با این اقدام گام بسیار مهمی در کارنامه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و دولت یازدهم ثبت شد.
وی یادآور شد: موضوع همسان سازی مسئله بسیار مهم و پیچیده ای بود که با همت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بعد از سالها محقق شد که جای تشکر و قدردانی دارد.
وی گفت: خواهان این هستیم تا دولت در ردیف بودجه سال های آینده نیز مبلغی معادل این میزان لحاظ کند تا شاهد منابع پایدار در این خصوص باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =