شمس: کاش «حیدریان» به عنوان مدیرفنی تیم ملی فوتسال انتخاب می‌شد

تهران- ایرنا- عضو کمیته فنی فوتسال گفت: سِمت دستیاری برای «محمدرضا حیدریان» بسیار کوچک است و ای کاش که او به عنوان مدیرفنی تیم ملی فوتسال انتخاب می‌شد.

«حسین شمس» در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص انتخاب «خسوس کاندلاس» به عنوان مدیرفنی تیم ملی فوتسال، بیان داشت: «سیدمحمد ناظم‌الشریعه» در جلسه‌ کمیته فنی قرار بود که «ناصر صالح» را به عنوان مدیرفنی معرفی کند اما به یکباره اسم خسوس آورده شد که این انتخاب نیز مورد موافقت قرار گرفت. ای کاش حیدریان برای این پست انتخاب می‌شد چرا که دستیاری برای او بسیار کوچک است.

وی در مورد نحوه انتخاب سرمربی تیم ملی «ب» و حواشی آن، گفت: شنیده‌ام که یکی از پیشکسوتان گفته چرا از من برنامه نخواستند؟ ما از ابتدا از هیچ‌کسی برنامه نخواستیم. کمیته فوتسال وقتی که «مصطفی عمادی» انتخاب شد، از او برنامه خواست. برنامه هم در حال حاضر در دست بررسی است. این برنامه در مورد دیدارها و رقابت‌هایی است که این تیم می‌خواهد در آن شرکت کند.

شمس در پاسخ به این پرسش که آیا ارتباط او با عمادی دلیل انتخاب سرمربی تیم ملی «ب» است، خاطرنشان کرد: هیچ تاثیری نداشت. مگر حیدریان، خسوس و خیلی‌های دیگر با من ارتباط نداشتند؟ همه این‌ها شاگرد من بودند. یک روز حیدریان، یک روز ناظم‌الشریعه که سرمربی است و محبت دارد و باز شاگردی می‌کند. البته همه این‌ افراد آدم‌های بزرگی هستند. 

پیشکسوت فوتسال تصریح کرد: جا دارد از «داود پرهیزکار» رییس کمیته فوتسال که در این چند وقت به طور ناجوانمردانه به او حمله کردند، دفاع کنم. من از ابتدای پیدایش فوتسال در این رشته حضور داشتم و محکم می‌گویم که پرهیزکار بهترین رییس فوتسال، تاکنون بوده است. او فردی صبور و با متانت است و اگر جواب حرف‌ها را نمی‌دهد به دلیل ماخوذ به حیا بودنش است. تا به حال هیچ برنامه‌ای در کمیته فوتسال لغو نشده و پرهیزکار اولین کسی بود که جرات کرد تا اولین اردوی تیم‌های ملی را برگزار کند.

وی در خصوص آراء کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد حواشی دیدار فینال لیگ برتر فوتسال، گفت: از اول گفتم که برگزارکننده مقصر اصلی است. با متخلفین درجه یک هیچ برخوردی نشد اما متخلفین درجه دوم را محروم کردند. رختکن‌ها کنار همدیگر بود و این موضوع واقعا مشکل‌ساز شد. به طور قطع برگزارکنندگانی که از دو روز قبل به تبریز رفتند و تصمیم‌هایی گرفتند، مسوول این اتفاقات و حواشی هستند.

شمس ادامه داد: به نظر من حکمی که برای «علی افضل» دادند زیاد و سختگیرانه بود. «احمد باغبان‌باشی» نیز باید یک جلسه محروم می‌شد زیرا کاری که او کرد فرقی با کار مربی گیتی‌پسند نداشت.    

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =