لغو تمامی مسابقات فوتبال لیگ های گیلان به دلیل کرونا

رشت - ایرنا -دبیر هیات فوتبال استان گیلان گفت : به دلیل افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا و شیوع مجدد ویروس این بیماری در شهرهای مختلف، تمامی مسابقات فوتبال لیگ های استان لغو شد.

 فرزاد سیری روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار داشت: با توجه به نامه هیات پزشکی - ورزشی استان مبنی بر شیوع مجدد ویروس کرونا و احتمال افزایش خطر برای بازیکنان، مربیان و کادر اجرایی رقابت ها، مسابقات فوتبال تمامی رده های سنی لغو و به زمان دیگری موکول شد.

وی ادامه داد: با توجه به این نامه جلسه کمیته فنی هیات فوتبال گیلان نیز برگزار شد که در نهایت در خصوص وضعیت از سرگیری مسابقات فوتبال در آینده تصمیم گیری و تاریخ شروع ادامه این رقابت ها پس از اعلام تاریخ جدید به اطلاع تیم ها خواهد رسید.

دبیر هیات فوتبال گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به تصمیم جدید در خصوص کنترل و ریشه کنی بیماری کرونا، رقابت های لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان، لیگ دسته اول بزرگسالان و لیگ های رده های سنی نوجوانان و جوانان این استان لغو شد.

سیری ابراز امیدواری کرد که با رعایت دستورات و نکات بهداشتی از سوی اقشار مختلف به زودی شاهد ریشه کنی این بیماری باشیم تا رقابت های ورزشی به خصوص لیگ های فوتبال لیگ های این استان از سر گرفته شود.

  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =