درخشان: آرامش پرسپولیس نباید برهم بخورد

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرخپوشان در آستانه چهارمین قهرمانی متوالی هستند و در این شرایط نباید آرامش تیم از درون باشگاه برهم بخورد. نگرانی گل‌محمدی نگرانی همه پرسپولیسی‌ها است.

حمید درخشان روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به صحبت‌های اخیر یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس و نگرانی‌ او بابت شرایط حاکم در تیم اظهار داشت: نگرانی گل‌محمدی، نگرانی همه پرسپولیسی‌ها است. او کاملا حق دارد چرا که در شرایط سخت، تیمش نتایج خوبی گرفته و دوست ندارد این آرامش از بین برود. پرسپولیس روی ریل موفقیت قرار دارد و نباید از درون باشگاه به قطار موفقیت پرسپولیس صدمه وارد شود.

وی افزود: در حال حاضر همه هجمه‌ها علیه پرسپولیس است در این شرایط سخت نباید آرامش تیم و سرمربی از درون باشگاه بر هم بخورد. مدیران هر چه زودتر ببینند ریشه این نگرانی‌ها کجاست و آن را برطرف کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: هیات مدیره باشگاه هنوز کامل نیست و همین شرایط هم کمی نگرانی ایجاد می‌کند. امیدوارم هر چه زودتر با تدابیر وزیر ورزش و جوانان اعضای کارآمد و خوبی به هیات مدیره اضافه شوند و قبل از هر چیز اقتدار به مدیریت پرسپولیس بازگردد.

وی گفت: رسول پناه در ابتدای دوران مدیریت خود با پیشکسوتان جلسه‌ای را برگزار و اهدافش را بیان کرد اما الان می‌بینیم که هیچ یک از آن برنامه‌ها عملی نشده است. برنامه‌های رسول‌پناه بد نبود اما برای اجرای آن نیاز به عملکرد قوی در همه بخش‌ها وجود دارد.

درخشان اضافه کرد: برای مثال در بخش حقوقی می‌بینیم که هر روز یک پرونده جدید علیه پرسپولیس صادر می‌شود. چه کسی الان از حقوق باشگاه دفاع می‌کند؟ عملکرد بخش حقوقی باشگاه به هیچ وجه خوب نبوده و همین محکومیت‌ها موجب می‌شود تا به تیمی که برای قهرمانی می‌جنگد شوک وارد شود.

وی تصریح کرد: امیدوارم که هر چه زودتر مشکلات برطرف شود تا با بازگشت اقتدار به مدیریت، شاهد تداوم موفقیت‌ها در پرسپولیس باشیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد سرخپوشان پس از وقفه طولانی مدت مسابقات لیگ خاطرنشان کرد: نمی‌توان پس از تعطیلی طولانی مدت انتظار داشته باشیم که تیم مانند قبل تا دقیقه ۹۰ حمله کند چرا که باید شرایط بدنی بازیکنان به شرایط ایده‌آل بازگردد.

وی گفت: در حال حاضر قهرمانی پرسپولیس تقریبا قطعی شده و نگرانی بابت این موضوع نداریم. بهتر است پرسپولیس از مسابقات لیگ برای رسیدن به شرایط ایده‌آل استفاده کند تا برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا آماده شود. اگر مشکلات برطرف شود، می‌توانیم شاهد موفقیت پرسپولیس در سطح آسیا هم باشیم.

درخشان در مورد اینکه برخی تیم‌ها خواهان تعطیلی لیگ شده‌اند، اظهار داشت: فوتبال را به خاطر تیم ملی هم که شده، نمی‌توان تعطیل کرد. تیم ملی باید برای مسابقات مقدماتی انتخابی جام جهانی آماده شود و بازیکنان باید در شرایط مسابقه قرار داشته باشند تا بتوانند به تیم ملی خدمت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =