کلهر: گل‌محمدی بی‌دلیل اعتراض نمی‌کند

تهران- ایرنا- کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یحیی گل‌محمدی یک مربی حرفه‌ایی است و بی‌دلیل اعتراض‌ نمی‌کند.

محمود کلهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار پرسپولیس و ماشین سازی تبریز اظهار کرد: پرسپولیس اگر این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد، تا حدود زیادی قهرمانی خود را قطعی می‌کند. خوشبختانه در دو هفته اخیر پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته ۶ امتیاز بدست بیاورد.

وی ادامه داد: تیم گل محمدی هماهنگی بسیار خوبی در زمین دارد و با کمترین نوسان به مصاف حریفان خود می رود.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: ماشین سازی در قلب دفاعی خود، ناهماهنگ است و پرسپولیس می تواند از این مسأله بهترین استفاده را کند و به سه امتیاز برسد. این سه امتیاز به اعتقاد من قهرمانی پرسپولیس را در این فصل قطعی می کند.

وی در مورد تهدید گل‌محمدی به استعفا، اظهار کرد: اگر یحیی در مورد استعفا صحبت کرده است، قطعاً مشکلاتی در داخل تیم وجود دارد؛ زیرا همه گل‌محمدی را می شناسند و می دانند او به دنبال حاشیه نیست. مدیران باشگاه باید هرچه سریعتر مشکلات را مدیریت کنند.

کلهر تصریح کرد: مدیران پرسپولیس باید از حالا به فکر سال آینده و ادامه روند موفقیت های تیم باشند و این گونه حاشیه‌ها به تیم ضربه خواهد زد. امیدوارم مدیران پرسپولیس هرچه سریعتر قرارداد گل‌محمدی را برای چند سال دیگر تمدید کنند و دیگر به فکر استفاده از مربیان خارجی نباشند.

تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال در شهر تبریز میهمان ماشین سازی خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =