۲۰ تیر آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های مجازی معارف اسلامی دانشگاه‌ها

تهران- ایرنا- مرکز آموزش مجازی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها آخرین مهلت ثبت‌نام در سامانه آموزش مجازی دروس معارف را ۲۰ تیرماه اعلام کرد.

به گزارش روز چهارشنبه نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اعلام کرد: آخرین زمان ثبت نام در سامانه آموزش مجازی دروس معارف برای دانشجویان تعلیق شده تا ۲۰ تیرماه است و این زمان تمدید نمی شود.

بر اساس این گزارش، فرصت مجددی در سامانه ایجاد شده است تا متخلفین ضمن دریافت اخطار و تکمیل تعهدنامه، از طریق گذراندن مجدد درس های مجازی، تخلفات خود را جبران کنند.

به گزارش ایرنا در اطلاعیه ۲۰ خرداد ماه این مرکز آمده است:  دانشجویانی که درس های معارف در سامانه مجازی را گذرانده اند، می توانند با مراجعه به سایت، گواهی نامه های دروس مربوط به دوره جبرانی را دریافت کنند.

همچنین در صورتی که اساتید معارف نمره پایانی دانشجویان را در سامانه ثبت کرده باشند، این نمره در گواهی نامه نیز درج می شود و در صورتی که استاد نمره پایانی را ثبت نکرده باشد یا دانشجو آزمون پایانی نداده باشد، دانشجو می تواند بر حسب تعداد جلساتی که در سامانه مجازی گذرانده است و میانگین ریز نمرات درس های گذرانده شده گواهی نامه شرکت را دریافت کند.

طبق این اطلاعیه  استاد معارف تعداد جلسات و میزان نمره مربوط به جلسات مجازی گذرانده شده در سامانه را تعیین خواهد کرد.

از ویژگی های گواهی نامه های جدید، اعتبار سنجی سه مرحله ای آن است: مرحله اول از طریق آزمون مجازی سامانه، مرحله دوم از طریق اعتبارسنجی استاد با یکی از روش های سه گانه و مرحله سوم از طریق اعتبارسنجی هوشمند انجام شده و در گواهی نامه درج می گردد. همچنین بارکد (QR Code) درج شده در گواهی نامه نیز برای جلوگیری از جعل گواهی نامه، توسط اساتید می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =